Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İlişkiyi Sürdürmenin Yolları Yazar: mine Aşık olmak tüm dünyamızı değiştiren , bakış açımıza farklılıklar getiren içimizdeki heyecanı ve adrenalini yükselten bir olgudur. “Aşk“ hayatımız b
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlişkiyi Sürdürmenin Yolları

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlişkiyi Sürdürmenin Yolları


  Yazar: mine


  Aşık olmak tüm dünyamızı değiştiren, bakış açımıza farklılıklar getiren içimizdeki heyecanı ve adrenalini yükselten bir olgudur. “Aşk“ hayatımız boyunca sonradan edindiğimiz az sayıdaki duygulardan bir tanesidir, ve karşılıklı olduğu zaman insana mutluluk, karşılıksız olduğu zaman ise acı verir. Aşk ilişkilerinde bağlılığın sürmesi için çiftlerin farklı yollar bulmaları gerekmektedir. Uzun yıllardır birlikte olan çiftler genellikle aşklarını canlı tutmak için birkaç yola başvuruyorlardır.

  Birçok insanın ilişkilerinde başarısız olmasının nedeni eşler arasındaki iletişim eksikliğidir. Bu anlamda uzun süreli, başarılı bir aşk yaşamak istiyorsanız aranızdaki iletişimin bitmesine müsaade etmemelisiniz. Her konuda eşinizle sıkı fıkı olmanız, dürüstlük ve güven konularında açık olmanız uzun aşkların temelinde yer almaktadır

  beş ay ya da beş yıldır birliktelik yaşamanız fark etmez. Takdir ilişkinizin ana görüşü olmalıdır. Genellikle kadınların takdir görmedikleri için kaygılandıkları söylenir ama bu erkekler için de geçerlidir. Erkekler duygularını ifade etmedikleri için suçlanırlar. Ve bu sorun ilişki ilerledikçe daha da büyür. Erkeklerin “Bugün makyajını çok başarılı buldum” “Üzerindeki sana çok yakışmış.”Sana bir kere daha aşık oldum.” gibi sözler sarf etmesi bayanların günlerini aydınlatmak için yeterlidir. Kadınların ise, eşlerine “Çöpü attığın için teşekkür ederim” gibi şeyler söylemesi eşleriyle ilgilendiklerini göstermenin en iyi yoludur.

  Uzun süredir aynı insanla birliktelik içindeyseniz, aranızdaki tutku zamanla azalmaya başlar. İş, arabalar, çocuklar ve faturalar içinizdeki içinizde ki enerjinin yok olmasına sebep olur. Uzun süredir birlikte olan çiftler sağlıklı bir ilişkinin en büyük sırrının tutkuyu canlandırarak, ilişkiyi taze tutmak olduğunu söylüyorlar. Kaç yaşında olduğunuzun önemli olmadığını hatırlayın. Bu tutkuyu canlandırmak için birbirinizin elini tutabilir, sarılabilir ve birbirinizi öpebilirsiniz. Bunlar günlük sorumluluklar içinde kaybolan şeylerdir. Siz kaybolmalarına izin vermeyin ve aranızdaki sevgiyi canlı tutun.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Eşitlik İle Adalet Arasındaki İlişkiyi Açıklayınız
 3. Din İle Kültür Arasındaki İlişkiyi Araştırınız
 4. İnsanın Özgürlüğü İle Sorumluluğu Arasındaki İlişkiyi Açıklayınız
 5. Düşünce Özgürlüğünü İle Bilimsel Gelişme Arasındaki İlişkiyi Açıklayınız
 6. Üretim Tüketim Ve Dağıtım Arasındaki İlişkiyi Bir Örnekle Açıklayınız
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş