Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bir erkeğe ne zaman veda etmeli? Bir erkeğe ne zaman hoşçakal demeli , hangi durumlarda onu hayatınızdan çıkarmalısınız? İşte asla kabul etmemeniz gerekenlerin kısa listesi...

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bir erkeğe ne zaman veda etmeli?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir erkeğe ne zaman veda etmeli?

  Bir erkeğe ne zaman hoşçakal demeli, hangi durumlarda onu hayatınızdan çıkarmalısınız? İşte asla kabul etmemeniz gerekenlerin kısa listesi...
  Arkadaşlarınız
  Erkek arkadaşınızın, kız arkadaşlarınızdan çok ona zaman ayırmanızı talep etmesi normaldir. Ancak kız arkadaşlarınızla flört etmesine göz yummanızı beklemesi, ısrarla onu birkaç kızla tanıştırmanızı istemesi, kabul etmemeniz gereken tekliflerdir. Henüz bir ilişkinin bilincinde olmadığını anlayın ve vakit kaybetmeden onu hayatınızdan çıkarın.

  Kariyerinize Son
  İşiniz çok yoğun veya ertesi gün önemli bir toplantınız olduğu halde sizi onunla görüşmeye zorluyorsa, özlem dolu sözlere aldanmayın çünkü bu tavrı sizi önemsemediğini gösterir. Çalışma hayatınıza sizin kadar hatta sizden çok özen gösterip, sizi bu konuda motive eden erkek, sizi gerçekten önemsiyor demektir.


  Anlamsız İstekler
  Erkek arkadaşınız, mimiğinizden gülümsemenize kadar kalıplaşmış, sizi siz yapan kişilik özelliklerinizden birini değiştirmenizi isterse, onun sevgilisi olabilecek bir kadından çok, pilli bebek aradığını görmenizde fayda var.

  Vücudunuza Dair
  Sizi sevdiğini söylemesine rağmen estetik operasyonlara varacak boyutlarda vücudunuzda değişimler yapmanızı öneriyorsa, bıçak altına yatmadan önce iyi düşünün. Unutmayın ki cerrahi operasyonların sonucu kalıcı olsa bile ilişkilerin kalıcılığı için garanti vermek mümkün değildir.Yukarıda sizler için örneklerini sunduğumuz tekliflerden herhangi biriyle karşı karşıya geldiğinizde ona iyi yolculuklar dilemenizin zamanı gelmiş demektir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hoşlandığım erkeğe nasıl açılırım
 3. Veda haccı ve Veda hutbesi hakkında bilgi
 4. Sevgiliye Veda, Resimli Veda Şiirleri, Hasret Şiirleri, Özlem Şiiri, En Güzel Şiirler, Duy
 5. Kendine iyi bak” bir "veda" değil "elveda" cümlesidir çoğu zaman
 6. DeRinLigi OLan Bir Veda ...yanLızca bir veda..!!
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş