Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

TSE Uygunluk Belgesi ( TSE Markası ) Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda , İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  TSE Uygunluk Belgesi (TSE Markası)

  Sponsorlu Bağlantılar
  TSE Uygunluk Belgesi ( TSE Markası )

  Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve aktedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı verilen firma adına düzenlenen ve üzerinde TSE Markası kullanılacak ürünlerin ticari Markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten, geçerlilik süresi bir yıl olan belgedir.

  TSE Markası; üzerine ve/veya ambalajına konulduğu ürünlerin ilgili Türk Standardına uygun olarak imal edilip piyasaya arz edildiklerini belirten ve akdedilen sözleşme çerçevesinde kullanılabilen, 556 sayılı Markaların Kullanılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre beş ayrı tipte tescil edilen monogramlardır.
  TS işareti ve yanında yer alan sayı tek başına iken (TS 4600 gibi), mamulün Türk Standardına uygun üretildiğine dair üreticinin beyanını ifade eder. Türk Standardları Enstitüsü tarafından herhangi bir garanti söz konusu değildir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. En iyi bisiklet markası
 3. TSE, CE İşareti Uygunluk Değerlendirme İşlemlerine ne zaman başladı?
 4. Atatürk'ün Arabasının Markası
 5. Çıkma Belgesi İstek Dilekçesi (Mezuniyet Belgesi) Örneği
 6. Tenasüp (Uygunluk) Sanatı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş