Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

SmartScreen Filtresi nedir ve korunmama nasıl yardımcı olabilir SmartScreen Filtresi nedir ve korunmama nasıl yardımcı olabilir?SmartScreen Filtresi , Internet Explorer'da kimlik avı web sitelerinin algılanmasına
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  SmartScreen Filtresi nedir ve korunmama nasıl yardımcı olabilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  SmartScreen Filtresi nedir ve korunmama nasıl yardımcı olabilir

  SmartScreen Filtresi nedir ve korunmama nasıl yardımcı olabilir?SmartScreen Filtresi, Internet Explorer'da kimlik avı web sitelerinin algılanmasına yardımcı olan bir özelliktir. SmartScreen Filtresi kötü amaçlı yazılımları karşıdan yüklemenizi ve kurmanızı önlemeye de yardımcı olabilir.
  SmartScreen Filtresi sizi üç şekilde korur:

  Siz web'de gezinirken web sayfalarını inceler ve şüpheli özelliklerinin bulunup bulunmadığını belirler. Şüpheli web sayfası bulursa, SmartScreen geribildirim verme fırsatı sunan ve dikkatli olmanız gerektiğini öneren bir ileti görüntüler. SmartScreen Filtresi ziyaret ettiğiniz siteleri rapor edilmiş olan kimlik avı siteleri ile kötü amaçlı yazılım sitelerini içeren dinamik bir listeyle karşılaştırır. Eşleşme bulduğunda SmartScreen Filtresi sitenin güvenliğiniz için engellendiğini bildiren bir uyarı gösterir.

  SmartScreen Filtresi web'den yüklediğiniz dosyaları rapor edilmiş olan kötü amaçlı yazılım sitelerinin ve güvensiz olduğu bilinen programların bulunduğu bir listeyle karşılaştırır. Eşleşme bulduğunda SmartScreen Filtresi yüklenen öğenin güvenliğiniz için engellendiğini bildiren bir uyarı gösterir. SmartScreen Filtresi karşıdan yüklediğiniz dosyaları iyi bilinen ve çok sayıda Internet Explorer kullanıcısı tarafından karşıdan yüklenen dosyaların bulunduğu bir listeyle de karşılaştırır. Karşıdan yüklediğiniz dosya bu listede yoksa SmartScreen Filtresi sizi uyarır.

  SmartScreen Filtresi'nin kullanımı Microsoft Hizmet Sözleşmesi'ne tabidir.
  SmartScreen Filtresi'ne gönderilen veriler ve bunların nasıl kullanıldığı hakkında daha fazla bilgi için, çevrimiçi Internet Explorer 9 gizlilik bildirimini okuyun.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. SmartScreen Filtresini nasıl açılıp kapatılır
 3. ışık filtresi nedir
 4. Işık filtresi nedir?
 5. Akvaryumun filtresi nasıl temizlenir
 6. Anafikir nedir - romanda ana fikir - anafikir nasıl bulunur - yardımcı fikir nedir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş