Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar , japon yapıştırıcı lekesi , japon yapıştırıcısı nasıl temizlenir , japon yapıştırıcısı mobilyadan nasıl çıkar , japon yapıştırıcısını temizlemek Japon yapıştırıcısını
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir

  Sponsorlu Bağlantılar
  japon yapıştırıcısı nasıl çıkar, japon yapıştırıcı lekesi, japon yapıştırıcısı nasıl temizlenir, japon yapıştırıcısı mobilyadan nasıl çıkar, japon yapıştırıcısını temizlemek  Japon yapıştırıcısını ne çıkarır?

  Kullandığınız Japon yapıştırıcısı, vücudunuzun aseton kullanılamayacak kadar hassas bir yerine yapışırsa dudaklar ya da gözler gibi..İşte çözümü;  Ciltteki Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?  * Japon yapıştırıcısı olan bölgeyi, ılık ve sabunlu su içine daldırın.

  * Deriyi yavaşça ovun veya yuvarlayarak japon yapıştırıcısını deriden ayırmaya çalışın; bir spatula veya çay kaşığı sapı da işinize yarayabilir.

  * Kuruyan yapışkanı sabunlu ılık suyla çıkarmak için uygulamayı birkaç kez gerçekleştirmeniz gerekebilir.  Hassas olan deriden japon yapıştırıcısı çıkarılamazsa, cilt uzmanı bir doktora başvurmanız iyi olacaktır.  Dudaklardaki Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?  * Eğer yanlışlıkla dudaklarınız birbirine japon yapıştırıcısı ile yapışırsa, bol suyla yıkayın.

  * Ağzınızın içinden tükürük yoluyla maksimum şekilde yapıştırıcıyı ıslatarak dışarıya doğru çok zorlamadan basınç yapın.

  * Dudaklarınızı çok yavaş hareketlerle yuvarlayarak ayırmaya çalışın, zorlamayın.  Yukarıdaki işlemleri acele etmeden ve bir süre tekrar ettiğinizde japon yapıştırıcısı büyük oranda çıkarılabilecektir. Aksi bir durumda cilt uzmanı bir doktara gitmeniz gerekir.  Ağızdaki Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?  Japon yapıştırıcısının bir içecek gibi yutulması, neredeyse imkansızdır. Japon yapıştırıcısı, tükürük (nem) ile temas ettiğinde katılaşır ve ağzın içine yapışabilir. Tükürük, bazı durumlarda japon yapıştırıcısını 1-2 gün içinde çıkartabilmekle beraber cilt uzmanı bir doktora da danışabilirsiniz. Ayrıca, japon yapıştırıcısı ağzınızdan ayrılırken yapışkanı yutmaktan kaçınmanız gerekir.  Gözdeki Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?  Göze japon yapıştırıcısı maruz kalmasıyla ilgili bütün olaylarda cilt uzmanı bir doktora danışılmasını tavsiye ederiz. Uzman müdahelesiyle japon yapıştırıcısının göze zarar vermeden çıkarılabilmesi gerekir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Japon Yapıştırıcısı Nedir
 3. japon yapıştırıcısı elden nasıl çıkar
 4. Japon Kızların Giyim Tarzları, Japon kızlarının giyimi,Jopon giyim modası,Japon genç kız g
 5. Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir, Japon Yapıştırıcısı Lekesi Nasıl Çıkar
 6. Japon sitilini sevenler japon sitili elbiseler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş