Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Graffiti Nasıl Yapılır? Graffiti Yapımı Graffiti Nedir Graffiti kişinin kendi kullandığı nick(rumuz)leri , yada resimleri trafolara duvarlara v.b yerlere spray , marker vs. biçiminde yazılmasıdır.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Graffiti Nasıl Yapılır?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Graffiti Nasıl Yapılır?
  Graffiti Yapımı
  Graffiti Nedir

  Graffiti kişinin kendi kullandığı nick(rumuz)leri, yada resimleri trafolara duvarlara v.b yerlere spray, marker vs. biçiminde yazılmasıdır.  Öncelikle graffiti konusunda bazı tanımlamaları öğrenelim:  Sketch: Kağıt üzerine yapılan çalışmalara denir.

  Outline: Graffitinin ana çizgilerine denir.

  Fill In: Graffitinin iç boyamasıdır.

  Illegal: Yasadışı,

  Legal: Yasalara aykırı olmayan,

  Second Outline: Graffitininin etrafından geçilen oluşuma denir. Yani dış çerçevedir.

  Highlights: Graffitinin belli bölümlerinde orantılı olarak yapılan parlama effectleridir.  Graffiti yapmanın bir kaç püf noktası  Her işte olduğu gibi öncelikle kendinizi alıştırın, skechlere bol bol çizim yapın. Kendinize ait olan harfleri çıkarmaya çalışın. Başlar başlamaz duvara birşeyler yazmaya heveslenip bir şeyler yapmaya çalışırsanız sonuç hüsrandan başka bir şey olmaz.  İsimlerinizi duruma göre uzun tutmaya çalışın. En az 5 harf kullanmaya özen göstermeniz önerilmektedir. Çünkü az harf ile graffiti yapmak işinizi zorlaştırır.  Graffitilerde olabildiğince bloklandırma, gölgelendirme kullanın. Sonuçta yapılan graffitiye ayrı bir hava ve ahenk katar.  Duvara yapılan graffitilerde outline'ların düzgün belirgin ve temiz olmasına özen gösterin. Ana hatların ne kadar önemli olduğunu unutmayın.  Yapılan graffitilerde tabiki Fill In kullanın. Fill In siz bir graffiti içi boş hamur gibidir.  Yapılan çalışmalar ister legal ister illegal olsun, second outline çekerseniz daha etkileyici bir görünüm oluşturursunuz.  Aynı şekilde çalışmalara highlights vererekte göze daha hoş gelen bir graffiti oluşturabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. graffiti nasıl yapılır resimli anlatım
 3. 3 Boyutlu Graffiti Duvar Kağıtları
 4. Emo Makyaj Nasıl Yapılır, Emo Saç Stili Nasıl Yapılır Videolu Anlatım
 5. Adını nickini graffiti yap
 6. Graffiti gitti, Stencil geldi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş