Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kpss başvurusu nerden yapılacak ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Kpss başvurusu ne kadar Kpss başvurusu nerden yapılır Kpss başvurusu nasıl yapılacak Kpss başvurusu ne

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kpss başvurusu nerden yapılacak

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  KPSS 2018 Nasıl Nereden Başvuru Yapılır ?

  2018 yılının haziran ayıdna yapılacak olan Kamu Personeliseçme sınavı (KPSS) başvuruları 9 nisan tarihi itiabarı ile başlamış durumda… kpss sınavı ne zaman 2018,kpsssınavı ne zaman yapılacak 2018,2018 kpss sınavı ne zaman yapılacak,2018 kpss sınav soruları ve cevapları,2018 kpss sınavı soruları ve cevap anahtarı…

  2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvuruları bugün başladı. 2018 KPSS’ye girmek için yapmanız gerekenler ise çok basit. İşte 2018 KPSS başvurularında yapılması gerekenler.

  “2018 KPSS ne zaman yapılacak” diye merak edenler, 7-8 Temmuz 2018 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda yapılacak 2018 KPSS sınavı başvuruları bugün başladı.

  2018 KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) tarihleri belli oldu. İşte ÖSYM’nin bukonuda yaptığı açıklama;

  2018 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2018 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

  2018 KPSS’ye lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

  Sınava başvurma işlemleri, 9-18 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Ortaöğretim Kurumu (Okulu) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri KPSS’de başvuru merkezi olarak görev yapacaklardır.

  2018 KPSS’ye katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM’nin internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

  2018 KPSS Lisans Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

  KPSS 2018’ye Başvurular ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri,Ortaöğretim Kurumları vewww.osym.gov.tr web sitesi aracılığıyla yapılabilecek. İllere göre başvuru yapılabilecek.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

  ÖSYM BAŞKANLIĞI’ 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş