Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

kehribar , kehribar taşı , kehribar taşının özellikleri , kehribar taşı yararları , kehribar taşı özelliği , kehribar taşının faydaları , kehribar tesbih taşı ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  kehribar taşı tesbih

  Sponsorlu Bağlantılar
  kehribar,kehribar taşı,kehribar taşının özellikleri,kehribar taşı yararları,kehribar taşı özelliği,kehribar taşının faydaları, kehribar tesbih taşı,  Kehribar taşı şifa yüklü enerjisi ile sizi canlandırır. Yaşamın güzel yanlarını farketmenizi ve böylece içinizin neşeyle dolmasını sağlar. Günlük olağan yaşantınızla, zihinsel ve ruhsal gelişiminiz arasındaki dengenin kurulmasını sağlar. Para getiren bir taş olduğu düşünülür ve bu amaçla kasalara koyulur. Takıntılara karşı iyi gelir.

  Soğuk algınlığı, astım, guatr, bronşit ve alerji tedavisi için boyun bölgesinde kullanılır. Boğaz ve tiroid enfeksiyonlarını tedavide diğer taşlardan üstündür. Sol elde oynandığında bedenin elektiriğini toplar.
  Elektrik yükünü azalttığı için depresyona karşı da faydalıdır. Ağrıyan yerlere koyulduğunda ağrıları hafifletir. Kullanılan kehribarın, ağrıyan yerin büyüklüğü kadar olması etkisini güçlendirir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Tesbih namazı nasıl kılınır, Tesbih namazının kılınışı
 3. kehribar taşı faydaları
 4. lal taşı tesbih, lal taşının özellikleri
 5. Kaplan gözü taşı tesbih
 6. 2018 Kehribar Takı Modelleri, Birbirinden Özel Takılar Kehribar Taşından Takılar, Amber Ta
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş