Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kansere Bitkisel Çözüm Ardıç Tohumu (Şifalı Bitki) Tekstilci Tuncay Tunç , ardıç tohumu başta olmak uzere bitkilerle uyguladıkları tedavi sonucunda 90 günde iyileştiremeyecekleri kanser hastası

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kansere Bitkisel Çözüm Ardıç Tohumu (Şifalı Bitki)

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kansere Bitkisel Çözüm Ardıç Tohumu (Şifalı Bitki)

  Tekstilci Tuncay Tunç, ardıç tohumu başta olmak uzere bitkilerle uyguladıkları tedavi sonucunda 90 günde iyileştiremeyecekleri kanser hastası bulunmadığını iddia ediyor..

  Tekstil işiyle uğraşan Tunç, tıbba hiçbir zaman karşı olmadıklarını belirterek, kanser tedavisine bitkilerle kesin çözüm bulduklarını söyledi.

  Yıllar önce hayatını kaybeden babası İzzet Tunç’un, hayatını bitkilere adadığını belirten Tuncay Tunç, ”Babam yıllarca bitkilerle uğraştı. Bitkilerden ilaçlar üretti. Bir süre sonra gırtlak kanserine yakaladı. Hastanelere gitti; fakat bir sonuç elde edemedi. Bunun üzerine kendi kendine tedavi uygulamasına başladı. Ardıç tohumu ve bitkileri karıştırarak kendi kendini tedavi etti ve kısa sürede sağlığına kavuştu” dedi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Adet Ağrılarına Bitkisel Çözümler, Adet Sancısına Ne İyi Gelir ,Adet Ağrıları İçin Şifalı
 3. Şifalı Bitkiler ve Yararları, Şifalı Bitki İsimleri, Şifalı Bitkilerin yararları, şifalı b
 4. Kekemelik tedavi - kekemelik bitkisel çözüm - ahmet maranki şifalı bitkiler - kekemeliğe i
 5. Papaya Meyvesi İle Kansere Kesin Çözüm
 6. Erozyonu Önleyen Bitki, Kansere Ve bir sürü Hastalığa Şifa Veren Bitki
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Tunç, babasının iyileşmesinin ardından bitkilerle tedavi yönteminin üzerine gittiklerinin altını çizerek, ”Bu uygulamanın üzerine gittik. Kanserin cinsine göre bitkileri karıştırıp uyguladık. Tıbbi olarak hiçbir yan etkisi yok. Tüm kanser çeşitlerinde 90 günde sonuç alıyoruz. Özellikle akciğer ve karaciğer kanserlerinde daha hızlı sonuç alıyoruz” diye konuştu.

  ”Tohumları krem şekline getirerek kaynatarak veya döverek uyguluyoruz. Bu konuda Sağlık Bakanlığı’na başvurduk. Konuyu bakanlığa da ilettik. Bize başvuranlar arasında doktorlar da var. Şimdiye kadar en az 150 hastada birebir sonuç aldık. Hastalar bize ellerinde raporla geliyorlar. Erken teşhiste daha çabuk sonuç alıyoruz. Tıbba kesinlikle karşı değiliz. Bizim amacımız, kanser hastalarının daha az kemoterapiye gitmesi. Kanser, bütün dünyada ölümlere neden olan bir hastalık. Biz kanserin o kadar da kötü bir hastalık olmadığını ve tedavisinin mümkün olduğunu göstermek istiyoruz.” 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş