Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

neler olmadan yaşanmaz ödev konusu için örnek yazı lazım Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Türklerin Müslüman Olmadan Önceki İnançları Hakkında Neler Biliyorsunuz Hayatta Neler Olmadan
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Neler Olmadan Yaşanmaz Ödev

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Neler Olmadan Yaşanmaz Ödev

  NELER OLMADAN YAŞANMAZ?

  İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler canlı varlıklardır. Canlı varlıkların temel ihtiyaçlarının başında beslenme gelir. Canlılar için sadece beslenmek yeterli değildir.

  Canlıların yaşayabilmesi için temiz havaya, suya ve güneşe de ihtiyaçları vardır. Canlılar nefes almadan, su içmeden, beslenmeden ve güneşten yararlanmadan yaşayamazlar.

  Beslenme, barınma ve giyinme insanların zorunlu ihtiyaçlarıdır. İnsanlar, açlıklarını gidermek için beslenirler. Sıcaktan ve soğuktan korunmak için giyinirler. Çeşitli doğa olaylarından, tehlikelerden, sıcaktan ve soğuktan korunmak için ise evlerinde barınırlar.

  Hayvanların da yaşamlarını sürdürebilmeleri için beslenmeleri gerekir. Hayvanların beslenmeleri farklıdır. Kimi hayvanlar yalnız otla beslenir. Kimi hayvanlar ise yalnız etle beslenirler. Bazı hayvanlar ise hem etle, hem de otla beslenirler.

  Hayvanlarınsa onları sıcaktan ve soğuktan koruyan farklı yapılarda derileri, tüyleri vardır. Hayvanların farklı yapılarda yuvaları da vardır. Tavukların yuvasına kümes, ineklerin yuvasına ahır, koyunların yuvasına ise ağıl adı verilir.

  Bitkiler kendi besinlerini kendileri yaparlar. Ancak bunun için su, hava ve güneş ışığına ihtiyaç duyarlar. Bitkiler kökleriyle toprağa tutunarak canlılığını sürdürürler. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş