Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

hoşgörü lü olmanın bizlere kazandırdıkları nelerdir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Hoşgörülü Olmanın Toplumsal İlişkiler Açısından Önemi Nedir Hoşgörülü Olmanın Bize Kazandırdıkları Hoşgörülü Olmanın Toplumsal
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hoşgörülü Olmanın Bizlere Kazandırdıkları Nelerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Hoşgörülü Olmanın Bizlere Kazandırdıkları Nelerdir?

  Hoşgörü, insanlarla kolay ve iyi ilişki kurmayı sağlar. Sabır gerektirdiğinden de her türlü olayda sabırlı olarak daha derin düşünmeyi ve yanlış ihtimalini azaltır.
  Hoşgörü, müsamaha, tahammül, katlanma, görmezden gelme veya göz yumma, başkalarını eylem ve yargılarında serbest bırakma, kendi görüşümüze ve çoğunluğun görüş biçimine aykırı düşen görüşlere sabırla, hem de yan tutmadan katlanma demektir. İzin verme, aldırmama, iyi karşılama anlamlarına da gelir.

  Yunus Emre gibi kişiler insanları hoşgörüye davet etmişler ve Anadolu'yu bir hoşgörü merkezi haline getirmişlerdir. Hoşgörülü olmak insanlarla ilişki kurmanın en iyi yoludur. Hoşgörü, özünde kendini bilmektir. Hoşgörü insanın özüdür. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  insanlarla arkadaş olmamız kolaylaşır. insanlar bizi örnek alır. daha güzel bir dünya olur . barış sağalarız. bu sayede mutlu oluruz.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş