Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Zilan Odabaşı kimdir , Zilan Odabaşı hayatı , Zilan Odabaşı biyografi , fan club Zilan Odabaşı Genç Yeteneklerden Zilan Odabaşı , 1988 , Diyarbakır Doğumlu.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Zilan Odabaşı kimdir, Zilan Odabaşı hayatı, Zilan Odabaşı biyografi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Zilan Odabaşı kimdir, Zilan Odabaşı hayatı, Zilan Odabaşı biyografi, fan club
  Zilan Odabaşı


  Genç Yeteneklerden Zilan Odabaşı, 1988, Diyarbakır Doğumlu. Modelliğe Ilk Olarak ‘Hey ’ Dergisinin Moda Sayfasında Yer Alarak Başlamış. İki Sene Önce Yine ‘Hey ’ Dergisinin Kapak Kızı Yarışmasında Ilk Yirmide Yer Almış. Daha Sonra Dalan Sabunlarının Yeni Yüzü Olarak Karşımıza Çıkmış. En Son Olarak Da Ege TV’de Yardımcı Sunuculuk Yapamıştır.

  Selma Yiğitalp Lisesi’nde Ikinci Sınıfta Okuyan Zilan, Derslerin Yoğun Olmasından Dolayı Bu Sene Lik Çalışmalarına Ağırlık Veremediğini Ama, Yaz Mevsiminde Rahat Olduğunu Belirtiyor. Her Şeyden Önce Okulunun Geldiğini Ve Eğitimsiz, Amaç Ne Olursa Olsun, Ulaşılamayacağını Söylüyor Ve Her Gencin Önce Okulunu Bitirmesi Gerekir Diyor. Üniversiteyi İstanbul’da Iletişim Üzerine Okumak Istiyor. İletişim Çünkü, Idealleri Arasında Televizyon Dünyası Var. Sunuculuk En Büyük Isteği. Ama, Önce Eğitim Diye Vurguluyor. Yavaş Yavaş Ilerlemeyi, Bir Anda Bir Yerlere Çıkmaya Tercih Ediyor.

  İyi Bir Rock Music Dinleyicisi Olan Zilan, Müzikle Yakından Ilgileniyor. Piyano Ve Bateri Çaldığı Müzik Aletleri Arasında. Sadece Müzik Değil Tiyatroyla Da Amatörce Uğraşıyor. Televizyon Ve Liğin Yanı Sıra Ilerde Tiyatro Oyunculuğunu Da Düşünüyor.

  Manken Olsun Fotomodel Olsun Medyada Yer Alan Insanların Donanımlı Olması Gerektiğini Söylüyor Ve Ekliyor: ‘Kitaplarla Yakından Ilgiliyim Ve Bol Bol Kitap Okurum. Tiyatroya Çok Sık Giderim Ve Filmleri De Kaçırmamaya Çalışırım. Marka Merakım Yoktur. Ben, Türkiye’de Kalıplaşmış Manken Anlayışını Yıkmak Istiyorum. Sansasyonel Olaylarla Gündeme Gelmek Istemiyorum.’ Azra Akın, Arzum Onan, Duygu Dikmenoğlu Örnek Aldığı Mankenler Arasında.

  Yürüyüş Ve Fıtness Ile Vücudunu Forma Sokuyor Ve Gazlı Içecekleri, Hazır Yemekleri Tavsiye Etmiyor. Etten Uzak Duruyor Ve Bol Sebze Yemekleri Yiyor.

  Çekimlerde Rahat, Doğal Ve Çabuk Uyum Sağlayan Zilan Odabaşı, Haber Değeri Taşımayan Haberlerde Yer Almak Istemiyor. Lik Yapmak Isteyen Gençlere Tavsiyesi Ise ‘Bu Işe Başlarken Ailenizden Destek Muhakkak Alın Ve Ailenizle Birlikte Hareket Edin. Kendinizi Iyi Yetiştirin. İç Güzelliğiniz, Dış Güzelliğinize Yansıyacaktır
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hugo Almeida Kimdir, Hayatı Biyografi
 3. Zilan Odabaşı Fotografları
 4. Zilan Odabaşı Resimleri
 5. Arkesilaos Kimdir – Biyografisi, Hayatı ve Eserleri Biyografi Kimdir
 6. Adolf Hitler Kimdir, Yaşamı, Hayatı, Yaptıkları Biyografi Kimdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş