Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Nina Dobrev Biyografi , Nina Dobrev Hayatı , Nina Dobrev Kimdir Nina Dobrev Biyografi Nina Dobrev Hayatı Nina Dobrev Kimdir Nina Dobrev 9 Ocak 1989

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Nina Dobrev Biyografi,Nina Dobrev Hayatı,Nina Dobrev Kimdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Nina Dobrev Biyografi,Nina Dobrev Hayatı,Nina Dobrev Kimdir  Nina Dobrev Biyografi
  Nina Dobrev Hayatı
  Nina Dobrev Kimdir
  Nina Dobrev 9 Ocak 1989 Bulgar-Kanadalı oyuncu, müzisyen, ve model şu anda Atlanta, Georgia'da yaşıyor. Degrassi: The Next Generation'da 6. sezondan itibaren bekar genç bir anne olan Mia Jones'u canlandırdı. Halen The Vampire Diaries isimli Tv dizisinde Elena Gilbert rolünü canlandırıyor.


  Gençliği

  Dobrev, Sofya,Bulgaristan'da doğdu ve iki yaşında iken ailesiyle Kanada'ya taşındı. İş için Atlanta,Georgia'ya taşınana kadar Toronto,Ontario'da yaşadı. Babası bir bilgisayar uzmanı annesi ise bir sanatçıdır. Alexander isminde mühendislik okuyan bir ağabeyi var. Dobrev, Scarborough,Ontario'da J. B. Tyrrell Sr. Public School ve Wexford Collegiate School for the Arts okullarına devam etti. Nina Dobrev çok genç yaşta dans,jimnastik,müzik,tiyatro,görsel sanatlar ve oyunculuk alanında büyük bir gayret ve yetenek gösterdi. Toronto'da birçok yetenek ajansı tarafından keşfedildiği yer olan Dean Armstrong oyunculuk okuluna devam etti.

  Kariyer

  Modellik işleri,reklamlar derken Nina Dobrev kendini oyunculuk seçmelerinin içerisinde buldu. Kısa bir süre sonra Fugitive Pieces, Away from Her, Never Cry Werewolf, ve televizyon dizisi Degrassi: The Next Generation'da rol aldı. Amerikan CTV kanalında yayınlanan The American Mall isminde bir MTV sinemasında yer aldı. Şimdi The CW kanalında yayınlanan The Vampire Diaries isimli televizyon dizisinde Elena Gilbert adında iki vampir kardeş arasında kalmış bir insan rolünü canlandırıyor.

  Özel hayatı

  Dobrev, Toronto'da Wexford Collegiate School for the Arts'a mezun olana dek devam etti. Bundan sonra Toronto'da Ryerson University 'de sosyoloji eğitimi almaya başladı ancak 2008'de oyunculuk kariyerini devam ettirme kararı dolayısıyla okulu bırakmıştır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Görümceler Kulübü Kitap Özeti Nina Bell Kitapları Görümceler Kulübü Kitap Tanıtımı
 3. Nina - Nedim Göknil
 4. Nina dobrev resimleri,nina dobrev fotoğraflar
 5. Arkesilaos Kimdir – Biyografisi, Hayatı ve Eserleri Biyografi Kimdir
 6. Adolf Hitler Kimdir, Yaşamı, Hayatı, Yaptıkları Biyografi Kimdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş