Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Jamie Lynn Spears HayaTı , jamie Lynn Spears Biyografi Jamie Lynn Spears Jamie Lynn Spears Kimdir ? Jamie Lynn Spears HayaTı Britney Jean Spears[2] (d.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Jamie Lynn Spears HayaTı, jamie Lynn Spears Biyografi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Jamie Lynn Spears HayaTı, jamie Lynn Spears Biyografi


  Jamie Lynn Spears
  Jamie Lynn Spears Kimdir ?
  Jamie Lynn Spears HayaTı  Britney Jean Spears[2] (d. 2 Aralık 1981, Louisiana ABD), 1 Grammy Ödülü kazanmış Amerikalı pop müzik şarkıcısı, dansçı, söz yazarı, ve sinema oyuncusudur. Dünya çapında albümleri ve tekli (single) çalışmaları 2018 yılı itibariyle 85 milyonu aşkın satmıştır. Bu bağlamda Amerikan müzik tarihinde en çok satan sekizinci kadın şarkıcıdır.

  İlk önce 1990'ların başlarında "The Mickey Mouse Club" ile tanındı. Beş yıllık bir aradan sonra ilk albümü "...Baby One More Time" ile geri döndü ve pop müzikte bir süre çok genç şarkıcıların hakim olacağı bir dönem başlattı. Ertesi yıl ikinci albümü "Oops!... I Did It Again" ile yine birçok listenin ilk sırasına oturdu.[3]

  2000'li yılların gelişiyle beraber öncelikle Pepsi ile yaptığı reklam anlaşmasıyla, sonra da o dönemki erkek arkadaşı Justin Timberlake ile sürekli gündemde kalan Spears, bu dönemde arka arkaya üçüncü ve dördüncü albümünü çıkardı. Bu albümleri öncekilerine göre içerik olarak daha sanatsal, ancak satış olarak daha düşüktü. 2004'te dansçı Kevin Federline ile evlenen sanatçı bir yıl içinde ilk oğlu Sean Preston'ı, 12 Eylül 2006'da da ikinci oğlu Jayden James'i dünyaya getirdi. 2007'de Kevin Federline'den boşandı ve bunu izleyen dönemde düştüğü bunalımlar ve skandallarla gündeme geldi.

  2007 yılında yeni albümü "Blackout" ile tekrar müzik kariyerine dönen Spears, bu albümü ile önemli başarılar yakaladı. 2008 yılında "Circus" albümünü çıkaran Spears, Amerikan albüm listesinde ve birçok diğer uluslararası albüm listesinde zirveye çıktı. 2009 yılında "The Singles Collection" adlı toplama albümünü yayınlayan şarkıcı, "The Circus: Starring Britney Spears" adını verdiği turnesini ise 29 Kasım'da Adelaide'de verdiği bir konserle bitirdi. Bu turnenin bilet satışlarının geliri ise yüz otuz milyon doları geçti ve en kazançlı bayan turneleri arasında ilk 5'e giren en genç sanatçı oldu.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hugo Almeida Kimdir, Hayatı Biyografi
 3. Yaz Arkadaşlarının Aşkı - Jodi Lynn Anderson
 4. Jamie Lynn Spears Resimleri, Jamie Lynn Spears FoTo
 5. Britney Spears - 3(One, Two, Three) Çeviri
 6. Britney Spears - 3(One, Two, Three)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş