Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ayak terlemesi için çözüm önerileri , Ayak Terlemesini Önleme Yolları , Ayaklarımızı Terlemelere Karşı Koruyalım , Mis Gibi Ayaklar İçin Yaz mevsimin gelmesiyle birlikte ayak
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ayak terlemesi için çözüm önerileri, Ayak Terlemesini Önleme Yolları, Ayaklarımızı Terlemelere Karşı Koruyalım,

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ayak terlemesi için çözüm önerileri, Ayak Terlemesini Önleme Yolları, Ayaklarımızı Terlemelere Karşı Koruyalım, Mis Gibi Ayaklar İçin

  Yaz mevsimin gelmesiyle birlikte ayak terlemesiyle karŞı karşıya kalabilirsiniz. Ayak terlemesi hem saĞlık hem psikolojik acıdan olumsuz etkileyebilmektedir.

  Ayak terlemesi sonucunda; parmak aralarında nemden kaynaklanan mantar hastalığı gÖrÜlebilir. Basit kurallarla ayak terlemesini önleyebilirsiniz.

  Ayaklarınızı yıkadıktan sonra parmak aralarını iyice kuruladığınızdan emin olun. Ayaklarda kalan bakteri Üremesine ve ayak kokusuna neden olabilir.

  Ayakkabılarınızı giymeden önce iç kısımlarını ıslak mendil ya da hafif nemli bezle silip iyice kurutun. Bu sayede ayakkabıda kalan bakterilerin ayağınıza ulaşmasını önlemiş olursunuz.

  Pamuklu çorap giymeye özen gösterin. Naylon çoraplar ayağın daha çok terlemesine neden olur ve teri çekmez.

  Babet gibi kapalı yazlık ayakkabılarınızı giyerken mutlaka babet çorabı giyin. Çıplak ayakla giyilen ayakkabılar ayak terlemesine ve beraberinde gelen hastalıklara neden olabilir.


  Ayaklarınızda terleme sorunu yaşıyorsanız bebe pudrası yardımınıza koşacaktır. Gece uyumadan önce ayaklarınızı lifle ovalayarak yıkayın. Havluyla parmak aralarını iyice kurulayın. Bebe pudrasını ayağınıza ve parmak aralarınıza yedirerek sürün. Pamuklu çorap giyip uyuyun. Sabah uyandığınızda parmak arasında oluşan beyazcıkların azaldığını göreceksiniz. İstediğiniz sonuca ulaşana kadar her gece bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

  Ayaklarınızı derinlemesine temizlemek, derisinin yenilenmesini sağlamak için kuru nanenin mucizevî etkisinden faydalanabilirsiniz. Kovanın içini soğuk suyla doldurun. İçine 2 yemek kaşığı kuru nane ekleyip karıştırın. Ayaklarınızı 30 dakika naneli suyun içinde bekletin. Sürenin sonunda durulayıp İyİce kurulayın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ayak Mantarına Bitkisel Çözüm, Ayak Mantarına İyi Gelen Bitkiler Nelerdir, Alternatif Tıp
 3. Ayak mantarına doğal çözümler ayak mantarı için şifalı bitkiler - ayak mantarına ne iyi ge
 4. Ayak Kireçlemesi ayaklarda kıkırdak aşınmasına çözüm - ayak kireçlenmesi tedavisi - ayak k
 5. Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm, Ayak kokusu için ne yapılmalı
 6. Peygamberimizin Ayak izi - Efendimizin Ayak izi - Hz Muhammed s.a.v Mubarek Ayak Izleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş