Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hemşire S oyun arak Dans Etmez! Zaman zaman kliplerde , dizilerde yer alan s oyun arak dans eden hemşire portresine tepki... Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Arrow Hemşire Soyunarak Dans Etmez!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hemşire Soyunarak Dans Etmez!


  Zaman zaman kliplerde, dizilerde yer alan soyunarak dans eden hemşire portresine tepki...  Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Sevda Çubukçu Aksu, ''Zaman zaman kliplerde, dizilerde yer aldığı gibi hiçbir hemşire giysisini çıkararak dans etmez. Hemşireler görev sorumluluklarında kutsal bir mesleği icra ederler'' dedi.

  Uzman Hemşire Aksu, TÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında, 10 yıl önce, tüm hemşirelerin hayalini bir üniversite hastanesinde çalışmak süslerken, son yıllarda sistemden kaynaklanan sorunlar nedeniyle hemşirelerin böyle bir hayallerinin olmadığını söyledi.

  Bazı kliplerde ve filmlerde hemşirelik mesleğinin yansıtılış şeklinden rahatsız olduklarını belirten Uzman Hemşire Aksu, şöyle devam etti:

  ''Hemşirelerin medyada kötü imajla yer almasını istemiyoruz. Bizler profesyonel meslek üyesiyiz, paramızı kazanmak için çalışıyoruz. Zaman zaman kliplerde, dizilerde yer aldığı gibi hiçbir hemşire giysisini çıkararak dans etmez. Hemşireler görev sorumluluklarında kutsal bir mesleği icra ederler. Bizleri bu durum kötü etkiliyor ancak verimimizi düşürmüyor. Tepkimizi de zaman zaman ortaya koyuyoruz, ama bu şekilde kutsal bir görevin olumsuz sunulması bizleri üzüyor.''

  Üniversite hastanelerinde çalışan hemşirelerin birçok sorunla karşılaştıklarını ifade eden Aksu, şunları kaydetti:

  ''Üniversite hastanelerinde çalışan hemşireler, hasta bakımı, ekip çalışması ve yönetimle ilgili sorunlar gibi birçok sorunla karşı karşıyadır. Bu sorunların çözülmesini beklemekteyiz. Yapılan araştırmalarda, üniversitelerde çalışan hemşirelerin sağlık ekibi içinde bağımlı fonksiyonlarının çokluğu ve sorunlarına çözüm bulunmak istenmeyişi düşüncesi sonucu, kendilerini yeterli düzeyde sorun çözücüler olarak görmedikleri saptanmıştır.''

  Bu sorunların hemşireler üzerinde olumsuz etkileri olduğunu bildiren Aksu, ''Sorunlarımız, aile içi çatışma, çocuğa zaman ayıramama, tükenmişlik, empati duygusunun kaybolması, özgüven zayıflığı, unutkanlık, iş kazalarının artması, tayin olma korkusu, işten çıkarılma tedirginliği gibi duygular olarak karşımıza çıkıyor'' diye konuştu.

  Hemşireler adına sorunlara çözüm önerisi de sunan Aksu, hemşirelerin ödüllendirilmesini, hemşire istihdamının artırılmasını, hastalarla baş edebilecek eğitimlerin düzenlenmesini istediklerini belirtti.

  AA

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Cıvıl Cıvıl Dans Gifleri, Hareketli Dans Gif Arşivi, Amimasyon Harika Dans Eden Gifler
 3. Minik dans eden gifler, hareketli gifler, dans eden bayanlar, dans eden erkekler, hareketl
 4. Hemşire - Hemşire Nedir - Hemşire Ne Demek
 5. Dansöz Gifleri, Dans Gifleri, Hareketli Dans Gifleri, dance gif, en yeni dans gifleri, oyn
 6. Hareketli dans gifleri, çok güzel dans gifleri, süper dans gifleri oynuyan dans eden gifle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş