Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtarıcı Saç Modeli: Dağınık Yan Topuz Yazan: Gözde Atakoğlu Davetlere , düğünlere özel gecelere kuaförden yeni çıkmış , kuş yuvası topuzlarla katılanları şiddetle kınıyorum ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kurtarıcı Saç Modeli: Dağınık Yan Topuz

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurtarıcı Saç Modeli: Dağınık Yan Topuz
  Yazan: Gözde Atakoğlu  Davetlere, düğünlere özel gecelere kuaförden yeni çıkmış, kuş yuvası topuzlarla katılanları şiddetle kınıyorum, Neden acaba insan güzel olacağım derken kendinden farklı bir şeye dönüşür? Neden yurt dışında hayranı olduğumuz ünlüler, Oscar, Emmy gibi kırmızı halı serilmiş, tüm dünyanın onları izlediği özel davetlere abartıdan uzak bir gösterişle katılırlar? Neden biz Türk kadınları bunu yapamayız? Ender olarak yapabilenlere de özeniriz, onlar gibi olmak isteriz. Aslında 2000′i yılların başlamasıyla beraber doğallık anahtar kelime oluverdi, doğallık beraberinde getirdiği sadelikle, yalın, rafine bir tarz yarattı. Bu tarza sahip olmak için ilk yapmanız gereken uğraşılmamış gibi görünmeye uğraşmak olmalı . Pürüzsüz bir ten, dudakları olduklarından daha dolgun gösteren dudak tonuna yakın mat rujlar ve Scarlett Johansson’un Tokyo’da gerçekleşen Moet&Chandon’un özel gecesin’deki yaptırdığı gibi gelişi güzel toplanmış hissiyatı yaratan saç modelleri.

  Geçen aylarda İstanbul Fashion days kapsamında katıldığım Gamze Saraçoğlu defilesinde de aynı dağınık yan topuz kullanılmıştı. Bizzat mankenlere uygulanırken modelin pratikliğine ve yarattığı romantik havaya bayılmıştım. Hatta backstage’de kuaförler yandaki resimden örnek alarak yaptılar modellerin yan topuzlarını
  NASIL YAPMALI?
  Dağınık yan topuz, evde rahatlıkla kendi başınıza yapabileceğiniz bir model
  İhtiyacınız olanlar; maşa, firkete ve şekillendirmeye yardımcı saç spreyi’nden oluşuyor.
  Maşayla veya fırça yardımıyla saçlarınıza dağınık bukleler yapıyorsunuz (maşayı dikey değil yatay tutmanız gerekiyor, az tutamlar alırsanız daha kalıcı bukleler elde edersiniz,) Dümdüz saçlara sahipseniz saçınızın sadece ön kısmına hareket getirmeniz yeterli olacaktır, geride kalan saçlara bukleler yaratmakla uğrşmayın, hafif dalgalı saçlarınız varsa işiniz daha kolay nemli saça uygulanacak şekillendirici köpük, saçlarda doğal bir dalga yaratmanızı sağlayacaktır. (saçlarınıza köpük sürüp vigo yani çanak başlıklı fön yardımıyla kurutmanız gerekiyor.)
  Saçlarınızın tümünü kulak memenizin hizzasına gelecek şekilde arkadan toplayın, ama sıkı değil bol bir şekilde (çözüldü çözülecek imajı bu topuzun başarısını gösterir) kalın açık uçlu firketelerle bukleler biraraya toplanıp uç kısımları içeri gelecek şekilde tutturun.
  Finalde saçınızın ön kısmını eliniz yardımıyla biraz daha bollaştırabilirsiniz, düşmemesi için de orta tutuculukta bir saç spreyi ile sabitlemelisiniz. (Sebastian’ın saç spreyleri bu konuda favorim çünkü saçları sertleştirmeden sabitlemeyi başarıyor, eve bir tane almalısınız)


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Dağınık Topuz Gelin Saçları gelin saçı stilleri
 3. Dağınık Saç Topuzları, Dağınık Saç Topuz Modellri, Saç Topuzları, Doğal Görünümlü Saç Topu
 4. Dağınık topuz modelleri
 5. 2018 Gelin Başı Dağınık Topuz Modelleri
 6. Dağınık topuz modelleri 2018 -dağnık topuz şekilleri - dağınık topuz resimleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş