Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kıvırcık Saçlara Çözümler kıvırcık saç düzleştirme - kıvırcık saç bakımı - saç düzleştirme yöntemleri - saç düzleştirmek Farklı yapıda kıvırcık saçlar mevcuttur. Bunların her birine

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kıvırcık Saçlara Çözümler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kıvırcık Saçlara Çözümler

  kıvırcık saç düzleştirme - kıvırcık saç bakımı - saç düzleştirme yöntemleri - saç düzleştirmek  Farklı yapıda kıvırcık saçlar mevcuttur. Bunların her birine ayrı kesim ve bakım teknikleri uygulanır. Siz de hoş buklelerinizi daha ön plana çıkartmak istiyorsanız Saç Tasarım Uzmanı Kadir Alkan’ın önerilerini dikkate alın.

  Yumuşak Bukleler

  En uygun kesim: Ön çerçevesi köşeli, geri kalan kısımları katlı bir kesim ile saçın hafiflemesini ve düzleşen buklelerin yeniden düzgün bukleler haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

  En uygun bakım: Saçlarınızı vigolu fön makineleri ile kısım kısım kıvırarak kurutabilir daha kıvırcık görünümler için bigudilerle sarabilirsiniz.

  İri Bukleler

  En uygun kesim: Saçın özelliğine göre katlı kesim seçilmeli saçın üstündeki katlar daha uzun olmalı ve bu uzunluk saçı bastırıp buklelerin daha iri gözükmesini sağlamalıdır.

  En uygun bakım: Buklelerinizin ortaya çıkması için öncelikle belirginleştirici şampuan ve saç kremi kullanmalısınız. Yine vigo yardımıyla saçlarınızı kurutabilir ve iyice kuruttuktan sonra bukleleri elinizle ayırabilirsiniz. Ayrıca saçınızın elektriklenmemesi için saçınıza krem ve bakım serumları ile takviye yapabilirsiniz.

  Sık Bukleler

  En uygun kesim: Eğer saçlarınızın afro ya da retro saç tipi bir model olmasını istiyorsanız saçlarınızı eşit boyda kestirebilirsiniz. Afro (örn: zencilerin saçları) ne kadar kısa olursa o kadar belirgin olur. Bir diğer alternatif ise saçınızı uzun katlar şeklinde kestirmektir. Bu tarz bir kesimde saçların ağırlığı bastırılacağı için dalgalar fazla kabarmadan kontrol altına alınabilir.

  En uygun bakım: Nemlendirici şampuan ve saç kremi en güzel bakım yollarından biridir. Doğal şekilde kuruyan saçlarınıza krem veya serum yardımıyla rahatlıkla şekil verebilir ve aşırı kabarmaları engelleyebilirsiniz.

  Kabarık Saçlar

  En uygun kesim: Daha kısa ve yüzünüzü çevreleyen bir model isteyebilirsiniz. Saçınızı taç gibi bir aksesuarla daha kolay kullanımını sağlayacak şekilde tutabilirsiniz.

  En uygun bakım: Saçınız için en uygun hacim veren şampuan ve bakım kremi kullanabilir, duş sonrası saçın diplerini besleyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Geceden yıkanan saçlarda saçınızı at kuyruğu gibi başınızın üstüne toplarsanız sabah kalktığınızda daha hacimli bir saça sahip olduğunuzu göreceksiniz


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dökülen Saçlara Bakım Önerisi nedir dökülen saçlara bakım kürü,yıpranmış saçlar için saç m
 3. Saç Tipinize Göre Tarak Seçim, Saçlara en uygun tarak seçimi, saçınıza en uygun tarak hang
 4. Yıpranmış Saçlara Bakım Doğal Çözümler
 5. Kıvırcık ve Gür Saçlara Özel Bakım!
 6. İnce Telli Saçlara Çözüm-İnce Telli Saçlara Kahveli Bakım- Saç Ve Vücut Bakımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş