Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Saç Beyazlaması saç ağarması - saç kırarması nasıl önlenir - saçların beyazlamasını nasıl önlayebiliriz Saç Beyazlaması ( saç ağarması , saç kırarması ) nasıl önlenir
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Saç Beyazlaması saç ağarması - saç kırarması nasıl önlenir - saçların beyazlamasını nasıl önlayebiliriz

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç Beyazlaması

  saç ağarması - saç kırarması nasıl önlenir - saçların beyazlamasını nasıl önlayebiliriz  Saç Beyazlaması ( saç ağarması , saç kırarması ) nasıl önlenir ?
  Genellikle orta yaştan sonra favori alanlarından başlayıp ileri yaşlara kadar yaygınlaşarak devam eden her iki cinstede görülen bir süreçtir. Alışıldığı gibi ileri yaşlarda ortaya çıkması rahat tolore edilirken yirmili otuzlu yaşlarda belirgin hal alması kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir ve bu da kişide sıkıntı yapmaktadır.Diğer taraftan daha genç görünme isteğinin en belirgin olduğu kırklı yaşlarda saçlarda beyazlamanın başlaması yine ciddi kozmetik sorun gibi algılanmaktadır. Bayanlarda normalde de yaygın olan saç boyama hem alışılagelmiş olduğundan hemde bayan kuaförlerinin bu konuda ki bilgi,beceri ve ekipmanlarının iyi olmasından dolayı son derece güzel olmakta ve çok tercih edilmektedir.

  Erkeklerde saç boyama çok yaygın olmadığından ve erkek kuaförlerinin bu konudaki estetik anlayışlarının yetersizliğinden dolayı son derece yapay ve itici olabilmektedir,mesela 50-60 yaşında ciddi kırışıklıkları olan bir bey gider saçını boyatır saçları kömüre batırılmış gibi simsiyah olarak kuaförden çıkar.Yapılan iş ne doğal durur nede kişinin yaşıyla uyumlu değildir son derece yapmacık ve iticidir.Bu yetersiz uygulama erkeklerde saç boyamanın yaygınlaşmasını engellemektedir.Diğer taraftan erkeklerin saç boyaması genelde yadırganmaktadır. Yeni jenerasyon saç renk değiştiricileri bu konuya ciddi çözüm getirmişlerdir.Boya gibi uygulanmayan ama boya gibi etki ederek kişinin saçlarının kendi doğal rengine dönüşmesini sağlamaktadır. Saç rengi değiştirici bu ürünler kişi tarafından uygulandığı için saçlarındaki renk değişimi saatler içinde değil haftalar hatta aylar içerisinde olduğu için beyazlaşma süreci tersine dönmüş gibi zamana yayılır ve toplum tarafından yadırganmaz.Diğer tarafından kişi istediği alanlara daha az uygulayarak yaşıyla uyumlu bir saç ağarması profili oluşiturabilmektedir mesela tepe ve kulak üst kısımlarına bu renk değiştiricileri uygularken favori kısmına uygulamayarak yada daha az uygulayarak favori alanlarının hafif kır kalmasını sağlayabilmektedir.Bu sayede yapmacık görünümden korunmaktadır. Saç rengini kendi doğal rengine çeviren bu ürünlerin uygulamaları son derece kolaydır ve beceri gerektirmemektedir.Kişi işine giderken uygulayıp çıkabilmektedir. Bu gurup ürünlerden moliva , grecian , youthair , stopgrey gibi ürünler kullanıldığı sürece etkilidir kullanımı bırakıldıktan haftalar sonra saç rengi eskiye dönmektedir,elde edilen rengin korunması için haftada 1-3 defa uygulamak gerekir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çevre Kirliliğini Nasıl önleyebiliriz, Çevre Kirliliği Nasıl önlenir
 3. şerbetin kıvamı için ne yapılır - tatlı şerbeti nasıl hazırlanır - şerbetin kıvamının tutt
 4. Yağlı saçların bakımı nasıl yapılır?
 5. Kaş Ağarması - Saçların Beyazlaması - Sakalların Beyazlaması
 6. Ses Kirliliği Nasıl Önlenir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş