Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık lı Saçların Beslenme Sırları Konu saça geldiğinde , önemli olan sadece saçınıza ne gibi bakımlar uyguladığınız değil , vücudunuza neler uyguladığınız da önemlidir. Tekrar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sağlıklı saçların beslenme sırları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sağlıklı Saçların Beslenme Sırları


  Konu saça geldiğinde, önemli olan sadece saçınıza ne gibi bakımlar uyguladığınız değil, vücudunuza neler uyguladığınız da önemlidir.
  Tekrar tekrar şampuanlayıp durulamak standart tavsiye olabilir, ancak şampuan ve saç kremi ne yazık ki özlediğiniz sağlıklı saçlara kavuşmada tek başlarına yeterli değiller. En sağlıklı ve ışıldayan saçlara sahip olmak için, biraz banyodan çıkmalı ve mutfağa yönelmelisiniz.
  Amerikalı ünlü diyetiysen Dawn Jackson Blatner, konuyla ilgili ‘‘Saçınız her ay yarım santim ila 1 santim arasında uzuyor ve uzayan saç ve tırnaklarımızın, hatta yeni oluşan derimizin kaynağı beslendiğimiz yiyeceklerdir.’’ diyor. ‘‘Eğer sağlıklı bir diyetteyseniz, bütün vücudunuzda, içinde ve dışında, daha sağlıklı ve güçlü hücreler oluşacaktır. “
  RealAge.com.tr olarak sizler için araştırdık, beslenme ve saç uzmanlarının dediklerine göre, eğer doğuştan hassas ve seyrek saçlara sahipseniz, belki asla saçlarımız bir halat kadar sert olmayacak, ancak içinde geliştirici birçok protein ve demir barındıran iyi dengelenmiş bir diyet, bu noktada onları potansiyellerin en üst seviyesine çıkarıp, fark yaratabilecekler.
  Ayrıca saçın hızlı uzaması veya güçlenmesi amacıyla piyasaya sürülen destek diyet ürünlerine de dikkat edin. Geri tepebilir. Saçlarımız, hızlı süreçlere çok yatkın değildir.
  Calif-Vallejo’dan Uzman Dr. ve Dermatolojist Paradi Mirmirani, ‘‘Birçok süpermarket raflarında güzellik ürünleri bulabiliyor olmanıza rağmen, ihtiyacınız olan besleyici maddeleri yiyeceklerden almaya özen gösterin.’’ diyor. Bazı nadir durumlarda, A vitamini gibi bazı besleyici maddelerin normalden fazla alınması, saç kaybı ile bağdaştırılıyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. sağlıklı beslenme ne demektir
 3. Sağlıklı ve dengeli beslenme
 4. Sağlıklı beslenme ne demektir sağlıklı beslenme için nelere dikkat etmeliyiz
 5. Sağlıklı beslenme nedir
 6. Sağlıklı beslenme nasıl olmalıdır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş