Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlarınız için Pratik Öneriler Saçlarınız aniden yağlanmaya başladı , istediğiniz kadar hac imli görünmüyor , kötü kokular saçlarınıza sindi , saç taramak sizin için korkulu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Saçlarınız için Pratik Öneriler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saçlarınız için Pratik Öneriler
  Saçlarınız aniden yağlanmaya başladı, istediğiniz kadar hacimli görünmüyor, kötü kokular saçlarınıza sindi, saç taramak sizin için korkulu bir rüya dönüştü… Telaşa kapılmayın, her saç sorunu için hazırladığımız pratik önerilerimize göz atın!
  Saç
  Hacimli Saçlar

  Saçlarınıza daha fazla hacim kazandırmak istiyorsanız önce saç kremi sonra şampuan uygulayın. Yalnızca saç uçlarına krem sürmeye özen gösterin. Saç kremi gözenekleri kapayıp, saç dökülmesine neden olabilir.

  Saçlarınız ince telli ve düzse daha hacimli görünmeleri için katlı kesim tercih edin. Silikon saç kremleri kullanarak daha dolgun görünmelerini sağlayabilirsiniz.

  Çabuk Yağlanan Saçlar

  Saç tipinize uygun şampuanın içine bir miktar çay ağacı yağı ekleyip karıştırın. Çay ağacı yağı saç derinizdeki yağ oranını dengeler. Aktarlardan ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

  Mat Görünen Saçlar

  Saçlarınıza parlaklık kazandırmak için saf zeytinyağını masaj yaparak sürün. Bir bone ya da havluyla saçlarınızı sarın. Fön makinesini birkaç saçlarınıza tutarak ısınmasını sağlayın. Isı, zeytinyağının saçlara daha derin etki etmesini sağlar. 30 dakika bekledikten sonra şampuanlayın ve saç kremi uygulayın.

  Elektriklenen Saçlar

  Saçlarınızı şampuanlayıp yıkadıktan sonra havlu ile iyice kurulayın. Durulanmayan saç kremini saçlarınıza uygulayın. Hafif nemli saça sürülen krem elektriklenmeyi önleyecektir.

  Yağlı Saç Dipleri

  Saçlarınızın dipleri yağlı görünüyorsa ve yıkamak için vaktiniz yoksa cildinizi temizlemek için kullandığınız alkolsüz tonik ve bir miktar suyu karıştırın ve saç diplerine sıkın. Durulamadan, fön makinesiyle saçlarınızı kurutun.

  Saçlarınıza Sinen Kokular

  Yemek, sigara gibi kötü kokular saçlarınıza sinebilir. Saçlarınızı arındırmak için yumuşak bir bez parçasıyla saçlarınızı silin. Bez, kötü kokuları kendi üzerine çekecektir.

  Taranması Zor Saçlar

  Saçlarınızı taramak bir işkence gibi geliyorsa mutlaka saç kremi kullanın. Banyodayken saçlarınıza saç kremi sürüp 2 dakika bekletin. Durulamadan önce kalın dişli bir tarakla tarayın. Krem, saçlarınızın daha kaygan ve esnek olmasını sağlar. Saçlarınız kolayca taranır ve kırılma riski azalır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Derin Dondurucularda Yiyecek Saklama, Derin Dondurucuda Yiyecekler Nasıl Saklanmalı, Prati
 3. Temizlik için pratik bilgiler, Eşyalarınızın temizliği için pratik bilgiler, Pratik ev bil
 4. Maranki Çozuklar İçin Zeka Açıcı Öneriler ,çocukların daha zeki olması için,zeki çocuklar
 5. Saç Şekillendirme için Pratik Öneriler
 6. Günlük Su Tüketimini Arttırmak İçin Pratik Öneriler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş