Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir Karamel Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim Televizyon yıldızlarında görmeye başladığımız ve sonrasında bayanlar arasında hızla yayılan karamel saç rengi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 6      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

  Karamel Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim

  Televizyon yıldızlarında görmeye başladığımız ve sonrasında bayanlar arasında hızla yayılan karamel saç rengi, yapay olmasına rağmen, doğru karışımlar ile oldukça doğal bir görünüm sağlıyor. Peki, karamel saç rengi nasıl elde edilir? Hangi tonlar kullanılmalıdır?

  Kozmetik marketlerde ve alışveriş merkezlerinde bulabileceğiniz birçok boya markasının ürünlerini inceleyerek sizin için en doğru rengi elde edebilirsiniz. Tabi bunun için sizin saç renginizin de bu noktada payı var. Siyah saçlı bir kadının uygulayacağı çikolata karamel rengi boya ile sarı saçlı bir kadının uygulayacağı çikolata karamel renkleri iki farklı görünüme neden olabilir. Bunun için, saç boyarken karamel saç rengi elde etmek istiyorsanız, kendi saç renginizi de hesaba katmayı unutmayın. İki farklı renk karışımını uygulayarak bu saç rengini elde edebilirsiniz.

  Saçlarınız koyu kahve ve siyah renklerinde ise, boyalarla saçlarınızı 2-3 ton birden açmanız biraz zor olacaktır. Bunun için ilk olarak saçlarınızı açıcı yardımı ile açıp, bir hafta beklemenizi tavsiye ediyoruz. Ardından köpük boyalar yardımı ile çikolata karamel ya da karamel saç renklerini elde edebilirsiniz.

  Editör
  Mehmet Asım Dağ


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Su Gazı Nasıl Elde Edilir
 3. Kumral saç rengi nasıl elde edilir
 4. bakır saç rengi nasıl elde edilir
 5. Kına Hangi Bitkiden yapılır, Kınanın ortaya çıkışı - Kına nasıl elde edilir - Kına hangi b
 6. Karamel saç rengi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş