Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Göbek Görmek Kişinin anne ve babasına , hanımına , cüzdanına ve mesleğine; Göbekte görülen çirkin bir durum , yukarıda sayılan şeylerdeki olumsuzluklara , Hastanın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Göbek Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Göbek Görmek
  Kişinin anne ve babasına, hanımına, cüzdanına ve mesleğine; Göbekte görülen çirkin bir durum, yukarıda sayılan şeylerdeki olumsuzluklara, Hastanın göbeğinin açılması vefatına, Göbek sevenç ve neşeye, Göbeğini açılmış görmek mal ve para harcamaya, Gurbettte göbek görmek vatanına dönmeye delalet eder.

  Tabir 2: Rüyada görülen göbek rüya sahibinin annesine, babasına veya kendisinin geçindiği kazancına ya da taahhüt ettiği zanaatkara işaret eder. Bazen de göbek görmek, görenin hanımına veya hizmetçisine ya da cüzdanına işaret eder. Rüyada göbeğinde ağrı bulunduğunu gören kimsenin, annesini veya babasını kaybetmesine işaret eder veya anne ve babasının bulunduğu şehirden uzak düşer. Gurbette bulunan bir kimse bu rüyayı görse o kimsenin bulunduğu şehirden kendi şehrine geri dönmesine işaret eder. Bir kimse rüyada göbeğinde çirkin bir şey meydana geldiğini görse, o kötülük yukarda da zikrettiğimiz gibi rüya sahibinin anasına veya babasına, yahut çocuğuna ya da malına ait olur. Hasta olan bir kimse rüyada göbeğinin açıldığını görse, o şahsın öleceğine işaret eder. Rüyada kendi eliyle göbeğini açtığını gören kimse, harcamak üzere arpa ve buğday koyduğu anbarını veya mahzenini ya da cüzdanını açar. Bazen de göbek sevince ve gizli şeylere işaret eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 3. rüyada göbek görmek ne anlama gelir
 4. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 5. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 6. Göbek Eritme Hareketleri Resimli, Göbek ve Karın Eritme Hareketleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş