Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Çömlek Görmek Toprak çömlek komşularına hayrı dokunan cömert insana , Boş ama temiz çömlek kazançlı ve iyi geçecek yolculuğa yahut kadın a delalet eder.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Çömlek Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Çömlek Görmek
  Toprak çömlek komşularına hayrı dokunan cömert insana, Boş ama temiz çömlek kazançlı ve iyi geçecek yolculuğa yahut kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çömlekçi, Çanak, Kab, Tabak,Tencere, Tava.)

  Tabir 2 : Rüyada çömlek görmek, nimetlerini komşu ve insanlardan gizlemiyen adama işarettir. Eğer çömlek bakırdan olursa fakir bir kadına, Bazen de iş hususunda can sıkacak derecede ısrar etmeye ve sırları gizlemeye işarettir. Çömlek, bazı kere de doğum ve düşük yapan kadına, yolculuk ve hayvana işarettir.


  Tabir 3: Rüyada çömlek görülmesi; rızık ve geçimle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir çömleği olduğunu görmesi; o kimsenin mal varlığının artacağına yorumlanır. Bir kişinin rüyasında herhangi bir çömlekte bir şey sakladığını görmesi; o kimsenin eline geçecek parayı tasarruf edip sıkı sıkı saklayacağına işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında toprak çömlek görmesi; o kimsenin fakirleşeceğine veya bir kadınla evleneceğine delalet eder. Rüyanızda bir çömlekten bir şey yediğinizi görmeniz; rızkınızın ve kazancınızın artacağına yorumlanır. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyada çömlek görülmesi; rüyayı gören kimsenin elinde bulunan nimetleri komşularından gizlemeyeceğine yorumlanır. Rüyada çömlek görülmesi; bazen de çocuğu ve düşüğü çabuk yapan kadına, hizmetçiye, yolculuk ve hayvana delalet eder. Bir kimsenin rüyasında taştan bir çömlek görmesi; o kimsenin beyaz bir câriye alacağına yorumlanır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada Çömlek Görmek Ne Anlama Gelir
 4. Rüyada çanak çömlek görmek
 5. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 6. Rüyada çanak çömlek görmek ne anlama gelir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada çömlek görmek rızka ve bolluğa işaret etmektedir.Elinizin çok bol olacağına ve hiç kimseden bir şeyi esirgemeyeceğinize ve hiç beklemediğiniz bir yerden de elinize bol miktarda para geçmesine işaret eder. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş