Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada bebek görmek nedir rüyada bebek görmek ne anlama gelir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Rüyada bebek emzirmek görmek Rüyada bebek arabası görmek Rüyada Bebek
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Bebek Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada bebek görmek nedir
  rüyada bebek görmek ne anlama gelir

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada bebek emzirmek görmek
 3. Rüyada bebek arabası görmek
 4. Rüyada Bebek Görmek
 5. Rüyada Bebek (oyuncak) görmek
 6. Rüyada Bebek (canlı) görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada bebek görmek neye işarettir

  Rüyada Bebek Görmek

  Rüyada BEBEK Görmek tabiri şu şekildedir: Rüyada Bebek görmek kısmet,şansın talihin açık olduğuna, şansın sizinle olduğuna tabir olunur.

  Bebek Rüyalarının tabiri genelde hayırlıdır. Görülen rüya insana ister iyi bir his versin,ister kötü bir his versin her zaman hayra ve güzelliğe yorulmalıdır. Rüyada bebek görmek de tabirleri itibariyle genel olarak güzel bir rüya olduğundan, içeriği ne olursa olsun hayra yorulması sonuçlarının iyi olması için dua hükmüne geçer ve güzel sonuçlar verir inşallah.

  Rüyada bebek görmek sıcaklık,cana yakınlık,masumluk ve yeni başlangıçları temsil eder.İç dünyanızda saf,masum,ilgiye muhtaç ve meraklı yanınızı temsil eder.Rüyada bebek görmek seviç ve mutluluğa işarettir. Bebek sevdiğinizi görmek müjdeli haberalmaya yorulur.

  Rüyada görülen bebek, bebeğin durumuna göre tabir olunur. Bebek güzel giydirilmiş ve neşeli görünüyorsa, dertlerinizin ve zor günlerinizin geride kalmasına, Oyuncak bir bebekle oynamak, eğlenceli bir toplantıya davet edilmeye, Bebek satın aldığını görmek ise çok pişman olunacak bir hataya düşmeye,Fakir biri kendini çıplak bir bebek olarak görürse, onun zenginleşeceğine,Bakımsız, ağlayan çıplak bir bebek görmek, rüyayı görenin tövbe etmesine tabir olunur.

  Terkedilmiş bebek görmek ve bebeği almak mirasa erişmeye işarettir.İşsiz kimsenin,bebeğin beşiğini salladığını görmesi işe girmesine işarettir.Kız bebeği kucağına aldığını görmek, çok hayıra ermeğe, fakir kişinin zengin olacağına, sıkıntıdan kurtulmaya yorulur. Hasta olan bir kişinin bebeği olduğunu görmesi iyileşmesine ve şifa bulmasına tabir olunur. Bununla birlikte ihtiyaçlarınızın çevreniz tarafından mucizevi bir şekilde karşılanmasını ve zahmetsiz mutluluğa yorulur.Ağlayan bir bebek içinizde ilgiye muhtaç yanınızı temsil eder. Ve çevrenizin sizin gereksinimlerinize ilgisinin artacağına yorulur.

  Rüyada yeni doğmuş olan bebek görmek, sevinç ve sürurla tabir olunur.bebeği kucağına alıp sevdiğini görmek, güzelliğe,mutluluğa, hayra ve menfaate işarettir.Bir bebeği olması gerekenden küçük bir halde görmek kendinizi mahkum ettiğiniz gereksiz korkularınıza yorulur.Rüyada oyuncak bir bebek görmek gören kişinin gönül meselelerinde daha ciddi olması gerektiğine dair bir ikazdır, bu rüya şefkate de yorulabilir. Kız bebek görmek, üzüntü ve kederden ve sıkıntıdan halâs olmaya alâmettir.

  Bir bebekle veya bebeklerle birlikte yolculuğa çıktığını görmek bir yolcuğuğa çıkacağınıza yorulur.Bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna tabir olunur. Rüyada bir bebeği sevip okşadığını görmek,beklemediği bir yerden bir haber alacağına,bebeğin ağladığını veya onu susturmaya çalıştığını görmek,bir ticaretten kazanç için uğraştığına,bir bebeğin bir bahçede ya da cami avlusunda terkedilmiş olarak bulunduğunu görmek,uzak akrabadan bir mirasa konacağına,bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girip mutlu olacağına yorulur.

  Rüyada bir bebekten bir cisimaldığını görmek,elinize bir mal geçeceğine yahut güzel bir habere yorulur.Bebek görmek hayır habere yorulur,mutluluğa vc sevince ve sürura yorulur.Çünkü çocuklar evlerin mutluluk ve sevinç kaynağıdır.Aynı zamanda bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere yorulur.Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar vasıtasıyla gelecek mirasa tabir olunur.Çalışmayan ve iş bulamayan birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine tabir olunur.Bebek güzel bir bebekse iyi bir haberdir.Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodu olabilir.

  Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra maddi bir imkan geleceğine tabir olunur.Rüyada bir bebeği bir yere terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delalet eder. İşsiz güçsüz birinin rüyada birbebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine vesevineceğine delâleteder.Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.Beşikte yatan mutlu bir bebek görmek sevince ve zenginliğe işarettir. Bir kimsenin rüyada küçük bebek görmesi, sevince işarettir. Çünkü çocuklar hanelerin mutluluk vesevinç kaynağıdır.

  Elbiseleri,eli,yüzü kirli bir bebek göemk para geleceğine tabir olunur. Yine bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işaret eder. Rüyada bebek arabasında yatan güzel bir bebek kısa sürecek telaşlı bir dönemden sonra feraha ve mutluluğa tabir olunur.Çalışmayan birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında iş bulacağına ve mutlu olacağına delâlet eder. Bebek beklemiyorsanız, rüya görenin ilginç ve parlak fikirler olduğuna yorulur.Olanaklar dolu bir gelecekle ilgili parlak bir fikirdir.Bebek rüyası hayatta her açıdan gelişime ve yeniliğe yorulur.Tertemiz ve güzel kokan bir bebek görmek yeni ve mutlu bir ilişkiye başlayacağınıza veya iyi arkadaşlar edineceğinize tabir olunur.Hamile birinin bebeğinin doğması bebeği kız ise erkek,erkek ise kız bebeği olacağına yorulur.

  Rüyada ağlayan bir bebek görmek henüz gerçekleşmemiş fakat gerçekleşmesi için çaba harcadığınız planlarınıza tabir olunur.Ölü bir bebek görmek sizin parçanız olan bir şeyi kaybedebileceğinize,bu şeye daha çok ilgi göstermeniz gerektiğine yorulur.Başkabir kişinin bebeği,başkalarını problemlerini üstlenmeniz konusunda ikazdır, ama bebek çabuk büyürse başarı ile tabir olunur. Bebek bekleyen bir çift bebeklerinin kız olduğunu görürse erkek ve erkek görürlerse kız bebekleri olacağına yorulur.Bebeği kucağına almak ve sevmek, güzel ve hayırlı bir haber geleceğine tabir olunur. Ağlayan bebekler, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir.Rüyada yeni doğmuş bir bebek hayatınızda,günlük yaşamınızda,alışkanlıklarınızda, hayatınızda yer alan herhangi bir konuda değişikliğe,yeniliğe işaret eder. Eğer bebeği siz emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe yorumlanabilir.Rüyada görülen bebek, iyi habere yorulur. Rüyanızda henüz meme emen bir kız bebek görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Güzel bir bebek görmek arkadaşlarınızla çok güzel bir geleceğe yorulur.

  Rüyada bir kişinin küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kişi için mala ve dünyalığa delalet eder.Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır. Rüyasında kız bebek görmek,şerefe,bolluğa,işlerinde kolaylığa tabir olunur.

  Çıplak, temiz bebek göz aydınlğıdır, çok mutluluk verir. Bir bebeğin yürüdüğünü veya dans ettiğini görmek sizin için geleceğin parlak olduğuna ve mutlu günleriniz olacağına yorulur.Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek hayatınızda bir yenilik yapmak için bir adım atacağınıza da yorulabilir.Rüyada bir bebeği doğurmaya gittiğini görmek,uzun zamandır istenen bir şey için gereken çabanın sarfedileceğine tabir olunur. Rüyada bebek görmek kismet açikligina, şansa yorulur. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacagina, bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasından beklemedigi bir mirasa konacagina, bebegin ağladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegin beşigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina yorulur.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye tabir olunur. Rüyada kiz bebek görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolaylığa yorulur. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina tabir olunur.Rüyada bebek ağlıyorsa kısa seli üzüntüye, gülen bir bebek görmek ise mutluluğa ve sevince tabir olunur. Bebeğin kız olduğunu görmek mala servete ve şerefe yorulur. Bir bebekle oynadığını ve güzel vakit geçirdiğini görmek arkadaşlarla geçirilecek güzel ve eğlenceli zamana işaret eder.

  Bebek Rüyalarının tabiri genelde hayırlıdır. Görülen rüya insana ister iyi bir his versin,ister kötü bir his versin her zaman hayra ve güzelliğe yorulmalıdır. Rüyada bebek görmek de tabirleri itibariyle genel olarak güzel bir rüya olduğundan, içeriği ne olursa olsun hayra yorulması sonuçlarının iyi olması için dua hükmüne geçer ve güzel sonuçlar verir inşallah. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş