Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Miraç Kandili İle İlgili Resimli Mesaj lar Mirac Kandili E Kartları Mirac Kandili Resimleri Mirac Kandili Kutlamaları Mirac Kandili Sözler i Resimli Mirac Kandili Kutlama
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 12      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Miraç Kandili İle İlgili Resimli Mesajlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Miraç Kandili İle İlgili Resimli Mesajlar


  Mirac Kandili E Kartları
  Mirac Kandili Resimleri
  Mirac Kandili Kutlamaları
  Mirac Kandili Sözleri
  Resimli Mirac Kandili Kutlama
  Mirac kandili Mesajları
  Mirac Kandili Sms

  Miraç Kandili Ýle Ýlgili Resimli Mesajlar-mirac-kandili.jpg  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Miraç kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

  Miraç Kandili Ýle Ýlgili Resimli Mesajlar-mirac-kandili3.jpg  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul mirac kandilin mubarek olsun.

  Miraç Kandili Ýle Ýlgili Resimli Mesajlar-mirac-kandili1.jpg  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.  Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun..

  Miraç Kandili Ýle Ýlgili Resimli Mesajlar-mirac-kandili2.jpg  ALLAH'in daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafindan mekkeden kudüse götürülmüstür. Burada cebrail ile birlikte bütün gökleri asarak ''sidretül münteha'' denilen makama yükselmis ve ALLAH ile görüsmüstür. Bu yolculugun Mekke?den Kudüs?e kadar olan bölümüne isra Kudüs'ten ALLAH ile görüsmesine kadar ise Mirac denir. Bu görüsmede pegamber efendimize ümmet'i için vakit namaz ve Mirac hediye edilmistir. Hayirli Kandiller!
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Miraç Kandili Nedir, Miraç Kandili İle İlgili Yazı
 3. Mirac Kandili, Mirac Kandili İle İlgili Hutbe - İstabul Müftülüğü
 4. Miraç Kandili İle İlgili Güzel Mesajlar
 5. Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar
 6. Regaip kandili ile ilgili resimli mesajlar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş