Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Dns nasıl değiştirilir ve yasaklı sitelere nasıl girilir yasaklı sitelere dns değiştikten sonra nasıl girilir Dns Adresi Nasıl Değiştirilir Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir Öncelikle dnsserverlist.org

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dns nasıl değiştirilir ve yasaklı sitelere nasıl girilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dns nasıl değiştirilir ve yasaklı sitelere nasıl girilir

  yasaklı sitelere dns değiştikten sonra nasıl girilir
  Dns Adresi Nasıl Değiştirilir
  Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

  Öncelikle dnsserverlist.org adresine giriniz ve sayfayı biraz aşağı indirmenizle birlikte karşınıza gelecek olan 3 adet dns adresini göreceksiniz. Bu sayfanız açık kalsın ve dns adreslerini bilgisayarınızda nereye gireceksiniz yolunu sizlere gösterelim.

  Öncelikle ağ bağlantılarım sekmesini tıklayarak internete hangi ağ üzerinden bağlanıyorsanız aktif olan bağlantınız o dur ve Mouse’unuzun sağ tuşuyla üstünü tıklayarak özellikler seçeneğini tıklıyoruz.

  Daha sonra karşımıza gelecek olan listenin en altındaki seçeneği olan İnternet iletişim kuralları ( TCP/IP ) yazan seçeneği tıklıyoruz ve karşımıza bilgisayar ip adresi ve dns adreslerini değiştirebileceğimiz kısımları gelmektedir.

  Üst taraftaki ip değiştirme kısmına hiçbir şey girmeden alttaki dns kısmına dnsserverlist.org adresindeki 3 adresten ikisini üst satıra ve alt satıra doğru bir şekilde giriyoruz ve ardından tamam tuşuna basıyoruz.

  Açık olan tüm internet tarayıcılarınızı kapatıp tekrar açmanızın ardından youtube gibi yasaklı sitelerin tümüne girebileceksiniz.

  Not: İlerde dns lerin inaktif haline gelebilmesi durumunda internete giremeyebilirsiniz ve dns adreslerini başka dns adresleriyle değiştirerek bu durumu düzeltebilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Windows 7 Yasaklı Sitelere Giriş Dns
 3. yasaklı sitelere nasıl girerim
 4. msn şifremi nasıl değiştirebilirim, msn şifresi değiştirme, nasıl değiştirilir
 5. Musluk Contası Nasıl Değiştirilir, Batarya Contası Nasıl Değiştirilir, Musluk Contası Deği
 6. yasaklı sitelere nasıl gidilir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş