Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Pardus PaneL ve Masaüstünü KişiseLLeştirme Paneller Tasma/Pardus Yapılandırma Merkezi'ndeki “Masaüstü Seçenekleri” bölümünde yer alan Paneller kısmını çok seveceğinizi düşünüyorum. Burada Panel'in (Görev Çubuğu) istediğiniz gibi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Pardus PaneL ve Masaüstünü KişiseLLeştirme

  Sponsorlu Bağlantılar
  Pardus PaneL ve Masaüstünü KişiseLLeştirme


  Paneller

  Tasma/Pardus Yapılandırma Merkezi'ndeki “Masaüstü Seçenekleri” bölümünde yer alan Paneller kısmını çok seveceğinizi düşünüyorum. Burada Panel'in (Görev Çubuğu) istediğiniz gibi boyunu uzatıp kısaltabileceğiniz gibi, kalınlık, şeffaflık, üzerinde yer alacak simgelerin boyutlarına kadar pek çok ayarlamayı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Dilerseniz Mac OS X'in şeffaf ve kocaman simgeli “Dock”una benzer ister Vista'nın renkli görev çubuğuna benzer bir panele sahip olabilirsiniz. Üstelik sistem kaynaklarına hiçbir şekilde artı bir yük getirmeksizin! Nasıl, güzel değil mi?
  KDE masaüstü ortamında panele sadece kısayol ve simgeleri değil; bazı küçük uygulama parçacıkları, küçük programcıklar da eklemlemek mümkün. Matematik İşlem değerlendiricisi, kullandığınız müzik programını yönetmenizi sağlayacak ileri/geri sarma düğmeleri, RSS izleyicisi gibi küçük ama hayat kurtaran yazılımları buraya gömebilir ve masaüstünde size yer kaybettirmeden çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken panelin üstüne gelip Panel Kilidi'ni açmak ve sonrasında çıkacak menüden “Programcık Ekle”yi seçmek.
  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Panel Nedir - Panelin Tanımı
 3. Panel Televizyon Nedir, Panel televizyon çeşitleri, Panel Televizyon Hakkında Bilgi, Panel
 4. Masaüstünü göster kayboldu, Masaüstünü göster kayboldu nasıl geri gelir
 5. Pardus Kurulumu, Pardus Nasıl Kurulur, Resimli Pardus Kurulumu
 6. Vista Kişiselleştirme açılmıyor
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş