Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

PVC Zemin - Kaplama - Gerflör ürünleri Hakkında PVC zemin kaplama malzemeleri günümüzden bugünlere Dünya’da ve Türkiye’de hızlı bir şekilde yayılan yer döşeme malzemesidir. Bu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  PVC Zemin - Kaplama - Gerflör ürünleri Hakkında

  Sponsorlu Bağlantılar
  PVC Zemin - Kaplama - Gerflör ürünleri Hakkında

  PVC zemin kaplama malzemeleri günümüzden bugünlere Dünya’da ve Türkiye’de hızlı bir şekilde yayılan yer döşeme malzemesidir. Bu durum PVC zemin yer kaplama sektöründe gelişen teknoloji ile üretilen ürünlerin kalitesinin artık çok üst düzey noktalara ulaşması ile sağlandı. Kaliteli ürün kullanımının artması ile birlikte oluşan müşteri memnuniyeti sayesinde, özellikle Avrupa’da PVC döşeme malzemelerinin ticari mekanlardaki pazar payı da önemli bir konuma geldi. Türkiye’de ise sektörde ürünün pazar payı henüz istenen seviyede değil fakat artış gösteriyor. Önümüzdeki birkaç yıl içinde ülkemizde de PVC yer döşeme malzemelerinin pazar payının artacağı öngörülüyor. Bu durumu yavaşlatan ve sektörde fren görevi gören tek etken piyasaya yeterli teknolojiye ve kaliteye sahip olmayan ürünlerin ticari kaygılardan dolayı sokulması.

  Gerflor ürünlerinde dayanıklılık, hijyen ve bakım kolaylığı, tüm ticari tip ürün gruplarının gelişme sürecinde önceliği olan özellikler. Tüm gereksinimlerin üzerinde kalınlığa sahip ve gerçek saf PVC’den veya çok az miktarda katkı içeren aşınma yüzeyleri ile Gerflor ticari tip zemin kaplamaları, hemen hemen tüm kullanım alanlarında yüksek dayanıklılık gösteriyor.

  Tüm mekanların ihtiyacına uygun PVC zemin kaplama malzemesi çözümleri ile tüm farklı sektörlerde (sağlık, eğitim, ev, endüstri, ofis, mağaza…) her türlü özel gereksinime cevap verebilmek amacıyla Gerflor, ürün gruplarında bakım ve temizlik kolaylığı sağlayan çeşitli yüzey koruma kürleri geliştirdi.

  Gerflor Ürünlerinin Avantajları
  Aşınma yüzeylerinde dayanıklılık,
  Uygulanan özel koruma ve hijyen kürleri ile bakım ve temizlik kolaylığı,
  Köpük taban ile ses izolasyonu, ayak rahatlığı ve çukurlaşma dayanımı.

  Homojen ürünlerde, yüksek PVC oranı, az dolgu malzemesi, kalıcı antistatik, antibakteriyel özellikler ve bakım ve koruma kürleri (Pur, PU Protect) bulunuyor.

  Hetorojen ürünler kalın ve saf PVC’den (0,55 – 1 mm) preslenmiş üst yüzeyi ile yük, aşınma ve yoğun trafiğe dayanım gösteriyor. Katkı malzemesi oldukça az ve aşınma tabakasında sararma olmuyor. Kalıcı antistatik, antibakteriyel, bakım ve koruma kürleri içeriyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ülkemizin, Tarım Ve Tekstil Ürünleri Yanında Çeşitli Ham Madde Ürünleri Satarken Daha Çok
 3. Bebeğiniz için en iyi bakım ürünleri, Bebek Bakım Ürünleri Ve Fiyatları, Yeni Doğan Bebekl
 4. Photoshopta zemin hazırlama - Photoshopta ahşap zemin hazırlanması
 5. Tarım Ürünleri Satış Elemanı Mesleği ve Özellikleri, Tarım ürünleri satış elemanı hakkında
 6. Epoxy Esaslı Zemin Kaplama Nedir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş