Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Outlook Mail Nasıl Giriş Yapılır Outlook Mail Hesabı Nasıl Açılır Outlook e-posta hesaplarını oluşturmaz veya hesapları yayımlamaz. Yalnız ca e-posta hesaplarına erişim sağlar. Outlook Express
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Outlook Mail Açma

  Sponsorlu Bağlantılar
  Outlook Mail Nasıl Giriş Yapılır

  Outlook Mail Hesabı Nasıl Açılır

  Outlook e-posta hesaplarını oluşturmaz veya hesapları yayımlamaz. Yalnızca e-posta hesaplarına erişim sağlar.
  Outlook Express programını çalıştırdıktan sonra, Araçlar menüsünün Hesaplar seçeneğini tıklıyoruz. Sağ menüde bulunan Ekle seçeneğinin Posta sekmesini tıklıyoruz.Görünen Ad kısmına mail yolladığınız zaman karşıda görünmesini istediğiniz ismi yazıyoruz. İleri butonuna tıklıyoruz.Yeni açılan pencereye eklemek istediğiniz mail adresini yazın ve ileri butonuna tıklayın.

  Gelen ve Giden Posta sunucuları : Bu sunucular e-postanızı göndermek ve almak için kullandığımız sunuculardır. Sunucunuzun ekstra bir özelliki olmadığı takdirde mail.sitenizinismi.com şeklindedir. Bu ayarları yaptıktan sonra tekrar ileri butonuna tıklayın.

  * Account Name (Hesap adı) : Kullanıcı girişi yaparken kullanılacak olan kullancı adıdır. Dikkat : Buraya mail adresinizin tamamını yazmalısınız.

  * Password (Şifre) : Kullanıcı girişi yaparken kullanılacak olan şifredir. Bu bilgileri de ekledikten sonra ileri butonuna tıklayın ve ekleme işlemini sonlandırın.

  Hesabınızı ekledikten sonra, Araçlar menüsünün Hesaplar seçeneğini tıklıyoruz. Eklediğimiz hesabın özelliklerini sağ menüden görüntülüyoruz. Çıkan pencerede sunucular sekmesini tıkladıktan sonra Sunucum Kimlik Doğrulaması Gerektiriyor seçeneğini işaretliyoruz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Outlook Oturum Açma
 3. Outlook Açma
 4. Outlook nasıl mail gönderilir
 5. Outlook express ile bir mail hesabı açmak
 6. Outlook nasıl mail atılır, outlook nasıl mail gönderilir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş