Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rukiye Koç İlköğretim Okulu Kemer Antalya Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Rukiye Koç İlköğretim Okulu Hakkında - Rukiye Koç İlköğretim Okulu Tanıtım - Rukiye Koç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rukiye Koç İlköğretim Okulu Kemer Antalya

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rukiye Koç İlköğretim Okulu Kemer Antalya
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Rukiye Koç İlköğretim Okulu Hakkında - Rukiye Koç İlköğretim Okulu Tanıtım - Rukiye Koç İlköğretim Okulu Resimleri - Rukiye Koç İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kemer İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri  RUKİYE KOÇ (1327–07.01.1993)  Tekirova’da doğdu. Usta bir terzi olan Rukiye Hanım, Ulupınar-Göynük arasında uzun yıllar terzilik yapmış ve hanımlığı, güzel konuşması ve latif tavırlarıyla halk arasında “ŞEHİRLİ” lakabını alarak gönüllerde taht kurmuştur. Ölümüne yakın sevgisinin göstereceği evlatlardan uzakken bir eser bırakmak istemiş ve şu an Rukiye Koç İlköğretim Okulu’nun bulunduğu alana (5 dönüm) okul inşasına başlanmıştır. Okul temeli atıldığında ağır hasta olan Rukiye Hanım, eserini görmek istemiş, sedye ile getirilerek törene iştirak etmiş ve bir hafta sonra da hayata gözlerini kapamıştır. Okulun yapımı için iki ev satarak, o günün parası ile 480.000.000 TL harcamıştır. Okul, Milli Eğitim ve Çamyuva halkının da katkılarıyla bitirtilerek 1997 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

  Şükranla anıyoruz.  Rukiye Koç İlköğretim Okulu Antalya Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Rukiye Koç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Rukiye Koç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Rukiye Koç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Rukiye Koç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / KEMER

  Adı: RUKİYE KOÇ İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Çaybaşı Mahallesi Ağva Caddesi Çamyuva

  Telefon Numarası: 2428247880

  Faks Numarası: 2428245320

  E-mail Adresi: Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Rukiye Koç İlköğretim Okulu  Kaynak : webrehberi.biz


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ulupınar Cıralı İlköğretim Okulu Kemer Antalya
 3. Şeker İlköğretim Okulu Kemer Antalya
 4. Merkez Kemer İlköğretim Okulu Kemer Antalya
 5. Göynük İlköğretim Okulu Kemer Antalya
 6. Camyuva Silkar İlköğretim Okulu Kemer Antalya
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş