Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mstar Evcil Hayvanlar Evcil Hayvan: Mstar 'da evcil hayvan sahibi olabilmek için alış veriş merkezinden , ev seçeneğinin altında bulunan diğer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 2

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mstar Evcil Hayvanlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mstar Evcil Hayvanlar

  Mstar Evcil Hayvanlar-mstar-evcil-hayvanlar.jpg

  Evcil Hayvan: Mstar'da evcil hayvan sahibi olabilmek için alış veriş merkezinden, ev seçeneğinin altında bulunan diğer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 2 renk seçeneği bulunan siyah ve beyaz labradorlardan istediğinizi 30 günlük ya da sınırsız olarak alabilirsiniz.

  Evcil Hayvan Kullanımı:

  Mstar Evcil Hayvanlar1.png

  Mstar'da alt barda bulunan eşyam oradan diğer seçeneğine geldiğinizde evcil hayvanınızı görebilirsiniz.Üzerine çift tıkladığınızda sizden evcil hayvanınız için isim girmeniz istenecektir.Ayrıca yanda bulunan zar'a tıkladığınızda evcil hayvanınızın sevimlilik-saldırganlık-merak puanlarını rastgele bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  İsim belirledikten sonra gelen menüde evcil hayvanınızın özelliklerini görebilir ve dilerseniz evcil hayvanınızı dışarı çıkartabilirsiniz.
  Evcil hayvanınız dışarı çıktığı andan itibaren fare'nin sol tuşu ile üzerine tıkladığınızda gelen menüden, onunla oynayabilir, otur komutu verebilir, okşayabilir, bilgilerini inceleyebilir ve tekrar klübesine geri çağırabilirsiniz.Okşayarak güzelliğini ve sadakat derecesini arttırabilir,oynarak saldırı ve sadakt derecesini yükseltebilirsiniz.Bilgilerini incelemeyeyi seçtiğinizde sadakat-saldırganlık-merak-güzellik puanlarına ulaşabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. MStar Evcil Hayvan Rehberi
 3. Mstar Giysiler, Mstar Kıyafetler, Mstar Elbiseler
 4. Evcil hayvanlar ve özellikleri hakkında bilgi
 5. Türkiyedeki Endemik Hayvanlar nelerdir,Türkiyedeki Endemik Hayvanlar hakkında bilgi,Türkiy
 6. Gerçek Dokusu Olan Hayvanlar, Işınsal simetrili hayvanlar hakkında - İlkin ağızlılar Hayva
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş