Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Benzinli ve Dizel Araçlar Elektrikli Araçlara Nasıl Dönüştürülebilecek Elektirik li arabaya dönüşüm nasıl olacak Benzinle ve dizelle çalışan Arabalar yaklaşık 8 bin leva karşılığı elektrikli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araç Dönüşümü Nasıl Yapılacak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Benzinli ve Dizel Araçlar Elektrikli Araçlara Nasıl Dönüştürülebilecek
  Elektirikli arabaya dönüşüm nasıl olacak  Benzinle ve dizelle çalışan Arabalar yaklaşık 8 bin leva karşılığı elektrikli otomobile dönüştürülebiliyor. Sektör kurumlarından ‘Elektromobili’ birliğinin yaptığı basın toplantısında, yakıtlı Arabaların elektriğe dönüştürülmesinin şu anda deneme amaçlı olduğu ve dönüştürüldükten sonra aracın tamamen elektrikle çalıştığı aktarıldı. Elektromobili’den yapılan açıklamada, aracını elektriğe dönüştürmek isteyenler için bu fiyatın gayet makul olduğunu açıkladı.

  Şu anda Ulaştırma Yüksek Okulu’na ait elektriğe dönüştürülmüş bir aracın yollarda olduğunu kaydeden Levkov, ancak bu Arabata Li-ion pil değil kurşun pillerin kullanıldığını ve bir şarj ile 100 km geçilebildiğini aktardı. Pillerin ağırlığının yaklaşık 350 kg olduğu ve hızı biraz etkilediği ifade edildi. Şimdilik sadece Yüksek Ulaştırma Okulu’nda yapılan bu değişimin endüstri haline dönüşmesi durumunda, şu anda bir okulun bir yaz tatili süresinde yapılan değişimin daha hızlı yapılacağı kaydedildi. Birlik, gelecek üç yıl içinde ülkede 10 bin elektrikli otomobil ve 2 bin şarj istasyonunun olmasını hedefliyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Araç Vergisi
 3. Elektrikli araç vergisi Elektrikli araba vergisi Elektrikli otomobil vergisi ne kadar
 4. Elektrikli Araç Şarj Noktası,Elektrikli Araç Şarj Noktaları Nereler?
 5. Elektrikli Otomobil Dönüşümü
 6. Arac Muayenesinde Dikkat Edilecek Hususlar, araç muayenesinde bilinmesi gerekenler, araç m
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş