Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye Elektrikli Araba Fiyatları Elektrikli Araba Türkiye Fiyatları Elektrikli otomobil fiyatları Elektrikli Araba Fiyatları Türkiye Yüzde 3 ÖTV ile elektrikli Fluence fiyatı 26 bin Euro!

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Elektrikli Araba Fiyatları Türkiye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye Elektrikli Araba Fiyatları
  Elektrikli Araba Türkiye Fiyatları
  Elektrikli otomobil fiyatları


  Elektrikli Araba Fiyatları Türkiye

  Yüzde 3 ÖTV ile elektrikli Fluence fiyatı 26 bin Euro! Elektrikli otomobilin vergisi belli oldu. Maliye Bakanı Şimşek, elektrikli otomobillerin motor gücüne göre yüzde 3, yüzde 7 ve yüzde 15 olmak üzere 3 ayrı kategoride vergilendirileceğini açıkladı. Buna göre Türkiye’de üretilen elektrikli Renault Fluence’ın fiyatı 26.300 Euro’ya gelecek

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, motor gücü 85 kilovatı geçmeyen yani 113 beygire kadar olan binek otomobillere yüzde 3, 85-120 kilovat arasındakilere yüzde 7, motor gücü 120 kilovatı aşanlara da yüzde 15 ÖTV uygulanacağını açıkladı. Böylece Türkiye’de üretilen elektrikli tek otomobil olan Renault Fluence Z.E.’nin fiyatı yüzde 3’lük ÖTV oranıyla başka bir devlet desteği olmazsa 26 bin 300 Euro’ya gelecek. Fransa’da 5 bin Euro’luk özel destek olduğu için araç ilkbahardan itibaren 21.300 Euro’ya satılacak.

  Elektrikli otomobil fiyatları yüzde 3.0'dan büyük

  Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, açıklanan vergilerle Türkiye’de Eylül 2018’den itibaren satışa çıkması beklenen elektrikli Renault Fluence Z.E.’nin fiyatının 26.300 Euro’ya geleceğini belirtti. Ancak Aybar, aracın Türkiye’de üretiliyor olması ve Türkiye’ye özgü yeni bir modelin de olabileceği dikkate alındığında bu rakamın biraz daha altına inilebileceğini söyledi. Aybar açıklanan oranlarla ilgili olarak ise “Bu hükümetin bir irade göstermesidir. 3, 0’dan büyüktür ama müteşekkiriz. Bu oranlar en az 5 yıl uygulanırsa destek anlamı taşır” dedi.

  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba
 3. Elektrikli Araba Kaç Km Gider,Elektrikli araba kaç km hız yapar
 4. Elektrikli araba akü fiyatları
 5. Elektrikli Araba Fiyatları 2018
 6. Elektrikli Araba Fiyatları Renault
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş