Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece Altından Araba , Bugatti Veyron! Som Altından Bugatti Veyron! VW grubu üst düzey yöneticilerinden biri , "0-100 kilometre hızlanmasını 2.5 saniyede tamamlayan , 1000
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sadece Altından Araba, Bugatti Veyron!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sadece Altından Araba, Bugatti Veyron!  Som Altından Bugatti Veyron!

  VW grubu üst düzey yöneticilerinden biri, "0-100 kilometre hızlanmasını 2.5 saniyede tamamlayan, 1000 beygirlik bir araç istiyorum." dediğinde, otomobil dünyasında her şey değişti.

  VW Grubu Yönetim Kurulu üyesi Ferdinand Piech, birgün mühendislerinden "0-100 kilometre hızlanmasını 2 saniye civarında tamamlayan, 1000 (aslında 1002) beygirlik, 400 kilometre/saat hıza kolayca erişebilen, süper lüks bir otomobil" üretmesini ister. Amacı; grubun prestijine prestij katmaktır. Bu şartlar altında Bugatti Veyron üretilir.


  Fiyatı 1.5 milyon dolar seviyesinde olan Bugatti Veyron fiyat açısından çok az rakip çıkabilir. Bugatti firması, kendi otomobiline fiyat kategorisinde rakip yaratmış bile: 1:18 oranında, 7 kiloluk 24 ayar altından yapılmış ve ızgarasına da dev bir elmas oturtulmuş Veyron maketi. Üstelik orjinal Veyron'dan iki kat daha pahalı ve 3 milyon dolar.


  Zihni-sinir bir grubun aklının ürünü olan tuhaf maketten yalnızca 3 adet üretilecek. Elbette üçü de, yalnızca dolar milyarderlerinin ulaşabileceği kanallardan satılacak.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Altından Para Kazanmak Caiz Mi
 3. Araba,Rüyada Araba Görmek Nedir?
 4. 2018 Muhteşem Spor Araba Modelleri, Spor Arabalar, Müthiş Lüks Spor Araba Modelleri, Spor
 5. Dir Strand Craft 122 Süper Yat, Dünyanın En Lüks Yatı, Araba Garajı Bile Olan Süper Yat, M
 6. Araba Modelli,Bugatti Veyron'un özel versiyonu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş