Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

2007 Hamann Lamborghini LP640 Modifiye konusundaki bitmez tükenmez enerjisiyle otomobillere yeni ruhlar aşılayan Hamann , Lamborghini Murcielago LP640’ı sıkı çalışmalardan sonra hıncını asfalttan çıkartan bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2007 Hamann Lamborghini LP640

  Sponsorlu Bağlantılar
  2007 Hamann Lamborghini LP640

  Modifiye konusundaki bitmez tükenmez enerjisiyle otomobillere yeni ruhlar aşılayan Hamann, Lamborghini Murcielago LP640’ı sıkı çalışmalardan sonra hıncını asfalttan çıkartan bir boğaya dönüştürdü.

  İspanya’da, özellikle bu dönemlerde kızgın boğalar ile onlardan kaçmaya çalışan İspanyolların nefes kesen mücadelesi televizyon ekranlarında bol bol yer kaplıyor. Birçok İspanyol, kızgın boğalardan kaçma şansını zor da olsa bulurken, İtalya’dan gelen boğa Lamborghini Murcielago LP640 ile buluşan asfaltın ondan kaçma şansı pek yok. Hamann ile birlikte zaten bir güç makinesi olan Murcielago LP640, iyiden iyiye asfalt ile dans edecek bir efsaneye dönüşüyor. 6.5 litrelik V12 motoruyla 8.000 d/d’de 640 HP güç üreten Murcielago LP640 487 Nm torkuyla tam bir tutku kaynağı. Litre başına 98.5 HP güç üreten Murcielago, Hamann dokunuşuyla aerodinamik açıdan geliştirilmiş bir yapıya sahip. Her açıdan bakıldığında öfkesini ve asfalta olan sevgisini kolaylıkla farkettirebilen bir duruşa sahip Murcielago, arkada çift egzoz çıkışı, her ana uçabilecek izlenimi veren yukarı doğru açılan kapıları, 20 inçlik özel race edition jantları, karbon görünümlü iç setiyle tam bir cazibe kaynağı. “Gizli avcı” diye adlandırılan Murcielago, artık kaslı sözünün tam olarak tarif edemediği muhteşem çizgileriyle bazı süperspor otomobilleri kıskandıracak bir karaktere sahip. Limitlerinde kullanılmak için en ideal spor otomobiller arasında ilk akla gelenlerden biri olacağına hiç şüphe olmayan Lamborghini’nin güç makinesi Murcielago, Hamann tarafından downforce’unun daha iyi dengelenmesi için arka kanadının yanısıra önde de bir spoylere sahip. Bu kadar güçlü bir süperspor otomobilin aerodinamik açıdan da geliştirilmesi gerektiğini düşünen Hamann, Murcielago’ya iki parçalı arka difüzör, yan hava girişleri de eklenmiş. Tavandaki hava girişi de yine başka bir Lamborghini efsanesi olan Diablo’yu anımsatıyor.


  Hamann’ın Murcielago için özel olarak geliştirdiği ve 120 mm genişliğindeki çift egzoz yarış araçlarının çıkardığı seslerin benzeri bir homurtuya sahip ve bu ses ile Murcielago adeta sürücüsünü gaza basması için kışkırtıyor. Dış tasarımında özellikle arkadan bakıldığında oldukça sportif ve kibirli bir duruşa sahip olan Murcielago’nun bir diğer ayrıntısıyla Hamann’ın spor metalik katalitik konvertör egzoz sistemi. Bu sistem ile Murcielago’nun benzersiz bir sese de sahip olması amaçlanmış.

  Haman Murcielago’nun içerisinde de sportifliği ön planda tutmuş. Alman Laupheim’den alınan 8 parçalı karbon görünüşlü iç kabin yarış otomobili hissini perçinliyor.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Reiter Lamborghini Gallardo GT3
 3. Edo Competition LP710/2 Lamborghini
 4. Hamann Ferrari 599 GTB Fiorano
 5. BF Lamborghini Murcielago
 6. Lamborghini Süper Modifiyeli
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş