Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon un Hayatımızdaki Önemi Nedir Acil Bir Şekilde Lazım lütfen yanlız ciddi cevaplar olursa sevinirim. şididen saol Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Telefonun Günlük Hayatımızdaki
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 173      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Telefonun Hayatımızdaki Önemi Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Telefonun Hayatımızdaki Önemi Nedir Acil Bir Şekilde Lazım lütfen yanlız ciddi cevaplar olursa sevinirim. şididen saol

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Telefonun Günlük Hayatımızdaki Yeri
 3. Ses Kaydının Hayatımızdaki Önemi Nedir
 4. Telefonun Önemi Nedir
 5. Paylaş Facebook Twitter Google


 6. Sponsorlu Bağlantılar
  Telefonun Yararları

  Telefonun hayatımıza getirdiği kolaylıklar saymakla bitmez. Ulaşım, haberleşme, güvenlik, sağlık, eğitim… Gibi sayısız alanda telefonu kullanırız. Eğer telefon olmasaydı bütün alanlarda elimiz kolumuz bağlanırdı.

  Sevdiklerimizle haberleşmenin en kolay yolu yine telefondur. Uzaktaki akrabalarımızı, askerdeki kardeşimizi, iş gezisindeki babamızı, okul servisini merak eden annemizi, yemek siparişi vereceğimiz lokantayı, ödev soracağımız öğretmenimizi ve daha yüzlerce kişiyi hep telefonla ararız.

  Telefon, bazı zamanlarda da hayat kurtarır: Örneğin bir kazayı ya da yangını, ilgili kişilere telefonla bildiririz. Ambulansı telefonla çağırırız.

  İş dünyası, telefon olmadan yürümez: Örneğin bankalar telefonla haberleşmeden işlerini yürütemezler. Müşterilerini veya başka şubeleri telefonla ararlar. Telefonun daha gelişmiş hali olan internet yine iş dünyası için çok önemlidir.

  Cep Telefonunun Hayatımızdaki Yeri

  Cep telefonlari günümüzde artik bizim için olmazlardan biri haline gelmistir.Dünyada en çok cep telefonu kullanan ülkelerden Türkiye önde gelmektedir.Artik lüx olmaktan çikmiş ve ihtiyaç olarak hayatimiza girmişir.Aslinda cep telefonlari’nin faydasi olduğu kadar zararida vardir ama zararini düşünen pekaz kesimdir.Marka olarak sayarsak Nokia,Ericcson,Samsung,Motorol a,Lg vs.Dünyada en çok cep telefonu meraki olan ülkeler arasinda gelmekteyiz. 7. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 8. Kayıtsız Üye

  telefon çok iyi


 9. Kayıtsız Üye

  telefon gercektende cok yararlı


 10. Kayıtsız Üye

  elektrik olmadan hiçbirşey olmaz ki ...


 11. Kayıtsız Üye

  çok sağolun çok güzel olmuş


 12. Misafir Üye

  Harika!Yazanın ellerine sağlık bize de afiyetle yemek yani yazmak düşer...


 13. Misafir Üye

  telefon olmasa hayatımız nasıl olurdu çok acil


 14. twihard

  gerçekten harika bir site çok yardımcı oldunuz size ne kadar tşk etsem az hayatımı kurtardınız harikasınız teşekkürler forumlord teşekkürler yazan bir twihard


 15. Misafir Üye

  telefon olmasaydı iletişim kuramazdık ve daha fazlası dünya gelişmezdi. hasta olanlar hatta bayılanlar ölmek üzere olanın bile ölme ihtimalinden başka bir şey olmazdı. telefon bizim hayatımızda en büyük rolü oynayan eşyadır.


 16. Misafir Üye

  Sayfada çok güzel bilgiler var. Ödevime yardımcı oldunuz. Teşekkür Ederim...


 17. Misafir Üye

  çok teşekkür ederim forum lord tüm ödevlerimi yaparken hemen forum lord sitesine giriyorum öğretmenim en çok benim ödevimi beğeniyor yazanlara ve emeği geçenlerin ellerine sağlik sağ olun var olun.

  Sevgilerimle azra tuba toker


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş