Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hamile kalmak için bitkisel kürler Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Hamile kalmak için bitkisel yöntemler Hamile kalmak için bitkisel çözümler Hamile kalmak için ne yapmalıyız

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Hamile kalmak için bitkisel kürler

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler


  "Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlar için birinci yol olarak incir kürünü tavsiye ediyor.

  İncir kürü

  7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanır. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilir. Her gün taze olarak hazırlanan bu kür 21 gün süreyle uygulanmalıdır.

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, incir kürünün etkili olmadığı durumlarda 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerektiğini belirtiyor.

  Soğan kürü

  Bir kuru soğan, 6 ya da 8 parçaya bölünerek 5 dakika kaynatılır ve ılık olarak içilir. 15 gün süreyle uygulanacak olan soğan kürü, döllenmiş yumurtaların rahimde tutunmasına yardımcı olup hamile kalma sorunu yaşayan kadınların hamile kalmalarına yardımcı oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hazırlanan kürün bekletilmeden taze olarak içilmesidir." 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş