Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

elektrikli araba fiyatıları hakkında bilgi veririsiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Elektrikli Ford / Elektrikli Araba Ford / Transit Connect Elektrikli Araba Renault Fluence Z.E

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  elektrikli araba fiyatı

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Elektrikli Araç Fiyatı Ne Kadar Olacak?  Elektrikli arabalarda Benzinli yada Mazotlu araçlarla arasında çokda fazla bir uçurum olmayacak. Örnek olarak verirsek eğer Renault tarafından Türkiye’de üretilen ilk ve Tek yerli elektrikli araç olan Fluence Z.E fiyatı yaklaşık 26 bin Euro (56 bin TL) olacak. Aylık pil kirası ise 79 Euro (170 TL) ile Avrupa’ya parelel olacak araç 100 kilometrede gündüz 2.5 TL, gece ise 1.5 TL’lik elektrik harcayacak. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Elektrikli Araba Kaç Para

  Elektrikli arana fiyatları
  elektrikli araba fiyatları 2018
  elektrikli araba fiyatları türkiye
  elektrikli araba fiyatları renault
  Elektrikli Araba Kaç Lira


  Renault Paris’te 2018 yılından itibaren İsrail ve Danimarka’da ardından tüm Avrupa’da piyasaya çıkacak olan, Bursa’da ürettiği elektrikli Fluence’ın fiyatını açıkladı. Renault, elektrikli Fluence için 21 bin 300 Euro’luk bir Avrupa satış fiyatı belirlemiş.

  Ancak Renault’un açıkladığı fiyata aracın batarya fiyatı dahil değil. Yani elektrikli Fluence satın alanlar, ayda 79 Euro’luk bir ödemeyle, bataryayı kiralamış olacaklar.

  Bursa’da üretilen bu aracın Türkiye’de de satılması halinde, 100 kilometre yol gidebilmek için ihtiyaç duyacağı elektrik için sürücüler sadece 3 TL ödeyecekler. Bu 100 kilometrede 5 litre dizel tüketen bir araçla karşılaştırıldığında 5 kat daha ucuz olacağı anlamına geliyor. 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş