Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

AKP seçim şarkısını kim yazdı (Aynı yoldan geçmişiz biz) Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 1. Ve 2. Meşrutiyet Dönemindeki Yapılan Seçim Şekli Ile Günümüzde Yapılan
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  AKP seçim şarkısını kim yazdı (Aynı yoldan geçmişiz biz)

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Ak Parti Aynı şarkısını kim yazdı?


  Akşam'ın haberine göre, Arter Reklam Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Erol Olçak, "Klibin tadı doğallıkta. İnsanlarımız evde, sokakta, hayatın içindeki tarzlarıyla parçayı seslendirdi. Bu doğal hallerini filme aktardır. Her bölgeden insanımız yer alıyor. Onlar da bu klipte oynamaktan keyif aldı" dedi.

  Olçak şu bilgileri verdi:

  "Parçanın söz yazarı Özhan Eren. Seslendirenler çok ünlü olmayan iki arkadaş. Klipte 50 kişi oynuyor. Yarısı gönüllü yarısı reklam ajanslarından. Doğallığın sırrı aralarında ev kadınları ve öğrencilerin de bulunduğu amatör oyuncuların olması. Çekimler 4 gün sürdü. Çok eğlenceliydi."

  "Kendisine fikri paylaştıktan sonra klip biter bitmez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a izlettirdik. Çok beğendi. Hemen sonra zaten yayına soktuk. Herkes çok beğenmiş. Bu klip son reklam filmimiz değil. Bugün Başbakanımızın oynadığı 2023 vizyonunu anlattığı reklam filmi yayınlanacak. Seçime bu reklamla gideceğiz."

  Akşam 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş