Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Charles Roger Hargreaves Kimdir? Roger Hargreaves Hayatını istiyorum sizden Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın roger hargreaves kimdir Roger Hargreaves biyografi roger hargreaves hayatı roger hargreavesin

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Charles Roger Hargreaves Kimdir? Roger Hargreaves Hayatı

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Roger Hargreaves,Roger Hargreaves Biyografisi  Charles Roger Hargreaves kimdir?,Roger Hargreaves hakkında bilgi,Roger Hargreaves kitapları,Doodle,

  Hazırladığı çocuk kitaplarıyla tanınan İngiliz yazar ve çizim ustası Charles Roger Hargreaves, 9 Mayıs 1935 yılında dünyaya geldi, 1988 yılında vefat etti.
  Küçük yaşlarda babasının çamaşır yıkama ve kuru temizleme dükkanında çalıştı. Fakat onun asıl tutkusu bir karikatürist olmaktı. 1971 yılında bir Londra firmasında kreatif yönetmen olarak çalıştı. Bu arada yazarlığa da başladı.
  Kitaplarına parlak renkli, gösterişli karikatürler çizen Hargreaves, başlangıçta kitaplarını basıp dağıtacak yayıncı kuruluş sıkıntısı yaşadıysa da daha sonraları kitapları milyonlarca satış yaptı.
  Kitaplarından birisi 1983 yılında bir televizyon dizisi haline getirildi. Birçok kitap yazmasına rağmen yazdığı iki kitap ile tanınırlığını arttırdı. Hargreaves, 1988 yılında ani bir şekilde öldü. O öldükten sonra hikayeleri varlığını sürdürmeye devam etti.
  Roger Hargreaves'in Türkiye'de satılan kitapları arasında Bay Gıdık, Bay Kocaburun, Küçük Bayan Felaket, Küçük Bayan Yardımsever yer alır.

  Eserleri

  Mr. Men
  Little Miss
  Walter Worm
  John Mouse
  Albert Elephant, Count Worm and Grandfather Clock
  I am...
  Timbuctoo
  Hippo Potto and Mouse
  Easy Peasy People (Also by Gray Jolliffe)
  Roundy and Squarey
  Mr. Small
  Little Miss Star
  Misterland 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş