Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

kötü alışkanlıklardan korunma yolları nelerdir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Spor İle Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Yolları kötü alışkanlıklardan korunma duası Kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yolları
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 6      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  kötü alışkanlıklardan korunma yolları nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Hayatta her şeye genellikle olumsuz bakan ve mutsuz musunuz?
  Bu durumundan memnun olmayan ancak yapısı gereği bunu değiştiremeyenler için çözüm olabilecek öneriler var. Hayatına daha mutlu ve yeni bir şekilde devam etmek isteyenler için uzmanların tavsiye ettiği öneriler işinize yarayabilir.

  Değişimlere ve yaşama pozitif bakın. Bu sizin yaşamınızı değiştirmeniz için bir sinyal olabilir. Sürekli olarak değişimlerin olumlu yönlerini vurgulayarak, beyninizi daha pozitif düşünmeye programlamalısınız.

  Olumsuz şeylerle karşılaştığınızda bu engelin geçici olduğunu ve size daha iyi şeyler katacağınızı düşünün.
  Olaylara karşı güçlü, becerikli ve dirençli olduğunuzu kendinize sık sık hatırlatın. Direncinizi artırmak için öncesinde yaşadığınız olumsuzlukları gözden geçirin ve gerekirse listeleyin. Engellerden korkmamanız gerektiğini göreceksiniz. Korku, suçluluk, sabırsızlık gibi negatif duygular doğru şekilde odaklanmanızı engeller.

  Hayatınızda yaşadığınız değişikliklere karşı daha güçlü biri olmak için korkularınızı nasıl yendiğinizi, deneyimlerinizden ne öğrendiğinizi gözden geçirin.

  Hayatınızda olumlu cümleler kurmaya, mutluluk verecek kelimeleri sık sık tekrarlamaya özen gösterin.

  Size destek olan, her an yardımcı olabilecek insanlarla iç içe olun. Bu kişilerin size verdikleri olumlu önerileri dinleyin ve uygunsa değerlendirin.

  Harekete geçmeden önce durumu değerlendirin, konunun olumlu ve olumsuz yönlerini gözden geçirin, planlayın ve ne olursa olsun kendinizle ilgilenin. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Üye

  1. anne baba desteği
  2. Kötü alışkanlıkların ileride nelere yol açtığı öğrenilmeli
  3. Arkadaş çevresini iyi seçme
  4. Aile içinde geçimsizlikler tartışmalar olmamalı

  Bu kadar bulabildim sizde eklerseniz sevinirim


 5. Kayıtsız Üye

  aile arasındaki bağların iyi kurulması
  çocuklara moral değerler aşılayın


  aile fertleri çocuklarına sevgi şefkat ilgi ve hoşgörüyle yaklaştıkları onların problemleriyle alakadar oldukları başarılarını övdükleri çalışmalarını destekleyebilecekleri sürece çocukları zararlı alışkanlıklar riskine düşmeleri çok azdır.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş