Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

mısırlı çocuk lar hakında bilgiler öğrenmek istiyorum nasıl yemek yerler kıyafetleri nasıldır oyun ları Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Mısırlı çocuklar ne oynarlar mısırlı çocuklar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 6      

 1. ayşe türker
  Sponsorlu Bağlantılar


  mısırlı çocuklar hakında bilgiler

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Mısırlı çocuklar artık savaş istemiyor

  Mısır'da son günlerde gerginleşen siyasi atmosfer, ilkokul öğrencilerinin bugün ünlü Tahrir Meydanı'nda yaptığı gösteri ile dağıldı.

  ARTIK ÇATIŞMA İSTEMİYORUZ DEDİLER
  Mısır Kültür Bakanlığı bünyesindeki Güzel Sanatlar Otobüsü Projesi'ne katılan ilkokul öğrencileri, Tahrir Meydanı'nda gösteri yaptı. Proje kapsamında çizdikleri 25 Ocak halk ayaklanmasını anlatan dev resimi taşıyan öğrenciler, meydanda bulunan protestoculara ''Çatışma istemiyoruz'' mesajı verdi.

  MÜBAREK'İ BİR AN ÖNCE YARGILAYIN
  Protestoculara mesajlarını ileten öğrenciler, ülkeyi yöneten Yüksek Askeri Konsey ile geçici hükümetten ''Mübarek ve adamlarını bir an önce yargıla'' talebinde bulundular. Gösteriye katılan 11 yaşındaki Nur Hüseyni, ''Son günlerde artan çatışmaların son bulmasını istiyorum'' derken, Merve Azim adlı öğrenci de ''Yolsuzluklar ile mücadele edilsin ve Mübarek yargılansın'' diye konuştu.

  ÇATIŞMAYIN, UZLAŞIN DEDİLER
  İlkokul öğrencileri, Tahrir Meydanı'nda yaptıkları gösteri ile büyüklere ''Çatışmayın, uzlaşın fakat eski rejimi de yargılayın'' mesajı verdi. Çocukların gösterisi, tüm muhalif gruplar tarafından farklı amaçlar ile yapılan çağrılar sonucu cuma günü Mısır genelinde yapılması planlanan protesto gösterileri öncesi Tahrir Meydanı'ndaki gergin havayı dağıttı. Gösteri yapan öğrenciler, uzun süre slogan attıktan sonra öğretmenlerinin nezaretinde meydandan ayrıldı. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş