Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

dünya fuarı ile ilgili güncel haberler verebilirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 2018 Frankfurt Otomobil Fuarı Araba Modelleri,Resimleri Savage Güzellik Fuarı Alexander McQueen Gelinlik Inspiration

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  dünya fuarı haberleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Dünya Fuarı Google Doodle (has haberler)

  1 Mayıs 2018 Tarihi tarihteki ilk dünya fuarı ' nın gerçekleştiği gün. Google dünya fuarı ' nın düzenlenişinin 160. yıl dönümü anısına yapmış olduğu google doodle logosu.

  Dünya Fuarı Google Doodle logosunu yakından incelediğimizde dikkat çeken ilk husus bir büyüteç vasıtası ile ilk fuarİlk dünya fuarı 1851 alanını gezebiliyor olmamız. Oldukça güzel ve göze hoş gelen bir logo olmuş. Şimdide gelin isterseniz dünya fuarı hakkında biraz bilgi verelim. Expo Dünya Fuarı Dünya fuarı yani diğer bir değiş ile expo ingilizce ”exposition” kelimesinin kısaltılmasından gelmektedir. 19 ‘ ncu yüzyıl ın ortalarından beri düzenli olarak düzenlenen bir organizasyon türüdür. Türkçe karşılığında sergi olarak ta değerlendirilebilir. Expo Dünya Fuarı ‘ nın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise Fifa Dünya kupası ve olimpiyat oyunlarının ardından dünyada ekonomik ve kültürel etki yaratan en büyük üçüncü organizasyon olmasıdır.

  İlk Expo Dünya Fuarı 1851 yılında Londra’ da bulunan Hyde Park içindeki Kristal Palas’ ta ”Great Exhibition of the works of industry of all nations” teması altında düzenlenmiştir.

  Dünya Fuarı Expo 2018 Yılında italya’ nın milano kendinde yapılacaktır. Expo 2018 için Akdeniz ‘ in incisi izmir ‘ de aday gösterilmiştir fakat organizasyonu düzenleme hakkı italya’ ya verilmiştir.

  1 Mayıs 2018 Tarihinde google logosu olması muhtemel Expo Dünya Fuarı 160 ncı yıl Google doodle logosu aşağıdadır.

  Expo Dünyü Fuarı google doodle ‘ ı aşağıdaki videodan hareketli olarak görebilirsiniz

 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş