Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

kötü alışkanlıklar ile ilgili hikayeler , kötü alışkanlıklarla ilgili hikayeler verebilirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın kötü alışkanlıklar ile ilgili hadisler kötü alışkanlıklar nasıl başlar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  kötü alışkanlıklar ile ilgili hikayeler

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Madde bağımlılığına karşı Türkiye’yi baştan sona gezdi (Özel)


  İSTANBUL - Madde bağımlılığına karşı dikkat çekmek amacıyla Türkiye’yi bisikletle dolaşan Cemal Azmi Başkaptan, 34 il dolaşarak, seyahatin birinci etabı tamamladı. İstanbul’dan Iğdır’a giden ve yine çeşitli şehirler dolaşarak, geri dönen Başkaptan’ın gezisi Sultanahmet'te son buldu. Gençlerin spora yönelmesi gerektiğini ifade eden Başkaptan, “39 yaşında biri olarak neler yapabileceğimi göstermek istedim.” dedi.
  Sultanahmet’te büfecilik yapan Cemal Azmi Başkaptan sigara, alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklara karşı pedal çeviriyor. 26 Eylül tarihinde İstanbul’dan yola çıkan çevre gönüllüsü Başkaptan ilk etapta, Türkiye’nin en doğusunda yer alan Iğdır’a gitti. Dönüşte, Erzurum, Sivas, Çorum, Ankara ve Yalova gibi şehirleri gezen başkaptan toplamda 34 şehre giderek, gezinin ilk etabını tamamlamış oldu. Gittiği şehirlerin vali ve belediye başkanlarını ziyaret eden ve madde bağımlılığına karşı destek isteyen Başkaptan, kötü alışkanlıklara karşı daha etkin mücadele istedi. Yaklaşık 70 gündür yollarda olan Başkaptan bugün akşam saatlerinde Sultanahmet’e gelerek, seyahatini sona erdirdi. Başkaptan’ı Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Muarem Balcı ve diğer yetkililer karşıladı. Balcı ve Başkaptan Sultanahmet’te hatıra fotoğrafı çektirdi.
  34 vilayet gezerek, illerin mülki idari amirlerini ziyaret ettiğini ifade eden çevre gönüllüsü Başkaptan, “Gelecek neslin daha sağlık bir toplum olması, sigara ve alkole bulaşmaması için tiyatro ve spor gibi çeşitli alternatifler oluşturulmalı. Gençlerin sosyal aktivite yapması gerekir. Bir farkındalık oluşturmak amacıyla yola çıktım. Yolculuk boyunca birçok zorlukla karşılaştım. Ama her şeyden önce ben sağlıklı bir insanım. Alkol ve sigara kullanmayan biri olarak, neler yapabileceğimi göstermek istedim.” dedi.
  Yeşilay tarafından Başkaptan’a destek verdiklerini belirten Genel Başkan Balcı, güzel bir gezi olduğunu ve Mayıs - Haziran aylarında gezinin ikinci etabını tamamlamak istediklerini aktardı.
  Ayrıca sigaranı kötü alışkanlıkların en büyüğü olduğunu vurgulayan Başkan Balcı, çevreci Başkaptan’ın amcası Haydar Başkapan’ın cebindeki sigarayı alarak, sigarayı bırakma verdirdi.


  (CİHAN) 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş