Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

temiz çevre ile ilgili haberlerlere nerden ulaşabilirim ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın temiz çevre ile ilgili fıkra temiz çevre ile ilgili şarkılar Temiz çevre
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  temiz çevre ile ilgili haberler

  Sponsorlu Bağlantılar










 2. Sponsorlu Bağlantılar




  Temiz Çevre İçin Yürüdüler

  Burdurlu Öğrenciler ve Protokol Üyeleri, Temiz Çevre Bilincini Oluşturmak İçin Yürüdü. Öğrenciler Çiçek ve Böcek Kılığına Girerek Renkli Görüntüler Oluştururken, Tema Vakfı Yetkilileri Tarafından Çevre Bilinci ile İlgili Bilgiler Verildi.




  • Boyu Boyuma,Huyu Huyuma...


  Burdurlu öğrenciler ve protokol üyeleri, temiz çevre bilincini oluşturmak için yürüdü. Öğrenciler çiçek ve böcek kılığına girerek renkli görüntüler oluştururken, TEMA Vakfı yetkilileri tarafından çevre bilinci ile ilgili bilgiler verildi.
  5 Haziran Çevre Günü dolayısıyla Burdur Belediyesi ve TEMA Vakfı ortak çalışmaya imza attı. Köprübaşı Mevkii'nden Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüyen öğrenci, öğretmen ve protokol üyeleri, çeşitli dövizler taşıdı. Cumhuriyet Parkı'nda toplanan çevre gönüllüleri, TEMA İl Temsilci Gülser Bülbül tarafından bilgilendirildi. Bülbül, toprağa atılan çöplerin kaç yıl sonra kaybolduğundan niçin şarj edilebilir pil kullanılması gerektiğine kadar birçok bilgi verdi. Daha sonra konuşan Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, yeşil alan oranını çoğaltmak için yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Akkaya, göreve geldiğinde Burdur'da sadece 14 park bulunduğu ancak şimdi bu sayının şuan 36'ya yükseldiğini vurguladı. Böylece her mahalleye bir park sözlerini yerine getirdiklerinin altını çizen Akkaya, vatandaşlardan bu alanları korumalarını istedi.Program çevre ile ilgili şiir ve kompozisyonların okunması ile sürdü.



 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş