Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Birşeyler öğrenmek insana nasıl bir duygu verir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Baykuşlar insana zarar verir mi Öğrenmek ile ilgili akrostiş şiir çalışması, öğrenmek akrostiş
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Birşeyler öğrenmek insana nasıl bir duygu verir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Biz insanlar, öğrenmek uğruna inanılmaz zaman harcarız. Örneğin, yalnızca ana sınıfından lise sona kadar on üç yıl okulda geçiririz. Öğrenmek uğruna okul dışında da çok zaman harcarız. Tabağımızdaki eti kesmeyi, yüzmeyi, sabun kullanmayı, bağcık bağlamayı evde öğreniriz. Topa vurmayı başarıp biriyle karşılıklı oynayabildiğimizde, bu bize zevk verir. Yalnız başımıza bisiklete binebildiğimiz gün, harika bir gündür. Bilmiyorduk öğrendik ve artık biliyoruz.

  Tekerlekli patenle defalarca düştükten sonra her yere patenle gidebilmek güzeldir. Bilmiyorduk, öğrendik ve artık biliyoruz.

  "Bilmiyorum"dan "Biliyorum"a geçmek bir zevktir. İyi ki bu zevk var. Zevk: çaba göstermemize, bilmeyi istememize, öğrenmemize yardımcı olur. Birşey öğrenmek her zaman keyif verir. Bildiğimizi başkalarına göstermekte bir zevktir. Arkadaşlarımıza anne ve babamıza bir şeyi bildiğimizde cevabını söylemezsek sinirlenir ve hayal kırıklığına uğrarız. Sıramızda otururken öğretmenin görmesi için parmağımızı olabildiğince yükseğe bunun için kaldırırız. Yetişkinler de kendi aralarında, bildiklerini birbirlerine göstermekten hoşlanırlar. Bu, insan karakterinin bir yönüdür.Bilmeyi ve bildiklerimizi göstermeyi severiz. Bu normaldir ve bizi öğrenmeye teşvik eder.

 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş