Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır kullandığım nivea kremin tüylenme yaptığı yönünde internette bazı yazılar gördüm. Her ne kadar benim böyle bir sorunum olmamasına ve bir cilt uzmanına danıştığımda

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Nivea tüylenme yapar mı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Uzun zamandır kullandığım nivea kremin tüylenme yaptığı yönünde internette bazı yazılar gördüm. Her ne kadar benim böyle bir sorunum olmamasına ve bir cilt uzmanına danıştığımda aldığım kremler tüylenme yapmaz yanıtına rağmen, o yazılardan dolayı bir tereddüt içindeyim. Cildime çok iyi gelen ve memnun olduğum bir kremi asılsız nedenlerden dolayı değiştirmek istememekle beraber, doğru olması durumunda ilerde böyle bir sorunu yaşamayı asla istemem. Ne yazık ki internette ki her bilgiye de güven olmamakta. Ancak sizin gibi saygın ve ciddi bir sitede konu hakkında bilgisi veya deneyimi olan kişilerden daha tatminkar cevap alabileceğimi düşünerek yazıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Akut Ne İş Yapar
 3. Polis ne iş yapar
 4. Tse ne iş yapar
 5. Ender Saraç nane kürü, Aşırı tüylenme nane kürü
 6. Nivea Calm Care Deodorant
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Tüylenmenin nedeni; cinsiyet, ırk, yaş, genetik özellikler, hormonal durum, bazı ilaçlar olabilir. Kremlerden dolayı tüylenmede artış olmaz.
  Herhangi bir nedenle "erkeklik hormonlarının" salgısı arttığında kana daha fazla hormon geçer ve kıl köklerine daha fazla hormon ulaşır. Fazladan ulaşan bu hormon kadınlarda normalde istirahat halinde olan erkek tipi kıl bölgelerinde kıl üretiminin artmasına neden olur ve hormon üretiminin derecesine göre hafif veya şiddetli tüylenme belirtileri ortaya çıkar.
  Sorununuz için bir sağlık kuruluşuna başvurun, artış olmadan çözüm bulacaklardır. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş