Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Advertising Hatası Çözüm nedir arkadaş lar? facebook a giriş yaptığımda bu hatayı alıyorum. Facebook Advertising Hatası nasıl çözülür Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın facebook

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook Advertising Hatası

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook Advertising Hatası
  Facebook Advertising Hatası çözümü
  Facebook Advertising Hatası nasıl çözülür

  \"ip@facebook.com\" buraya sorununuzu yazarsanız Facebook ekibi ilgileniyor.Büyük ihtimal hesabınız başka birisinin eline geçmiş aynı sorunu yaşayan bir arkadaşın sorunun çözümüne yönelik Facebook ekibinden aldığı cevap aşağıdadır.

  Merhaba,
  Başka birisinin eline geçmiş olabileceği için hesabınızı kilitledik. Hesabınıza tekrar girebilmek için:
  1. Facebook\'a erişmek için normalde kullandığınız cihazdan (örneğin, bilgisayar veya cep telefonundan) hesabınıza giriş yapmayı ve hesabı geri alma işleminin adımlarını tamamlamayı deneyin. Hesabı geri alma işlemine buradan başlayabilirsiniz:
  https://www.facebook.com/recover.php
  2. Hesabınız hala kilitleyse, konuyu incelememiz için lütfen bu e-postaya yanıt yazın. İlk başvurunuzla birlikte zaten göndermediyseniz, bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğinizin kopyasını e-postaya eklediğinizden emin olun.
  Bu kimlik:
  - Bir devlet kurumu tarafından verilmiş olmalıdır (ör. nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport)
  - Renkli olmalıdır
  - Tam adınız, doğum tarihiniz ve fotoğrafınız net biçimde gözükmelidir
  Mümkünse, lütfen bu dosyayı JPEG görüntü formatında kaydedin ve kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. adres, ehliyet numarası) üzerini kapatın. Ayrıca dosya eklerinizi güvenli bağlantıyla göndermenizi tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi için: https://www.facebook.com/help/?page=148993491850191.
  Kimliğinizin bu koşulları karşılayan bir kopyasını göndermediğiniz sürece bu hesapla ilgili size daha fazla yardımcı olamayacağımıza lütfen dikkat edin. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz.
  Teşekkürler,
  Facebook Ekibi 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş