Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

internetten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Bilinçli Tüketici, Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Eder Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Ettiklerini Büyüklerinizden Öğreniniz
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  internetten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  internetten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz

  internetten alışveriş yaparken dikkat edilecek hususlar ;

  Satın almak istediğiniz ürün hakkında mağaza tarafından detaylı bir açıklama sunulmuş mu? Aksi taktirde, size gelen ürün eğer istediğiniz ürün değilse, bunun için bir ispata ihtiyacınız vardır ve o açıklamanın bir kopyasını siz de kendinize alırsanız, ispat etmeniz hiç de zor olmayacaktır.

  Mağaza tarafından satın alacağınız ürünün fiyatı ve ek ücretler, vergiler vb. şeyler ne kadar miktar tutmuş? Net olarak bildirilmiş mi?

  Ürünü satın aldıktan sonra size kaç günde ulaşacağı belirtilmiş mi? (En geç süreyi vermeleri lazım)

  Artık ürününüzü seçtiniz ve kredi kartı şifrenizi ve bilgilerinizi vereceksiniz. Kredi kartı şifresini vereceğiniz sayfanın adres çubuğunda HTTPS:// olması gerekir.

  Eğer yabancı bir firmadan alışveriş yapıyorsanız, dikkat etmeniz gereken bir şey vardır ki, herhangi bir mağduriyet halinde, sizin ülkenizin kanunları geçerli olmayacaktır. Ayrıca oradaki mağazanın müşteri hizmetlerini aradığınızda yabancı bir görevliyle saatlerce konuşabilme ihtimalini de göz önüne almak gerekir. Kesinlikle tanınmış şirketlerden alışveriş yapılmalı.

  Alışveriş yaptığınız mağazada gizlilik sözleşmesi diye bir bölüm olmalı. Aksi takdirde, sizin tarafınızdan verilen bilgiler başka amaçlar için de kullanılabilir. Elektronik postanıza reklam amaçlı postalar gelebilir.

  haber7 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş